Газета по-надвірнянськи
 

Співпраця громадських організацій із СБУ

12 травня 2014, 14:13 | Рубрика: Громадськість Версія для друку Версія для друку 606 переглядів

Третього квітня ц. р. Координаційна рада Штабу національного спротиву і громадських об`єднань Івано-Франківської області та громадська організація «Народна самооборона Івано-Франківської області» рекомендувала призначити на керівну посаду в Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області Івасика Василя Васильовича.
Тому дякуємо керівництву СБ України, насамперед, Голові Служби Безпеки Валентинові Наливайченку за те, що він прислухався до думки громади, призначивши на одну із керівних посад управління людину, котра має багаторічний досвід роботи в органах державної безпеки, є уродженцем Івано-Франківщини та активним учасником революційних подій на Майдані. Прихід Василя Івасика посприяв покращенню співпраці та взаємодії Управління СБ України із громадськими організаціями області.
Зважаючи на складну політичну ситуацію на півдні та сході країни, громадські організації надають і надаватимуть посильну допомогу щодо виявлення на території області сепаратистів, представників спецслужб Росії та інших радикально налаштованих осіб. Випадки проникнення їх у наш край уже, на жаль, зафіксовані. 6 травня у Коломиї правоохоронці затримали трьох чоловіків, які декілька днів активно пересувались по території області на автомобілі з донецькими номерами. В їхній машині знайшли балаклави, шприци та інструкцію про те, як зламувати замки. Для запобігання таким випадкам відкрили підготовчий табір, мета якого – навчання усіх бажаючих із надання першої меддопомоги, поведінки під час надзвичайного чи військового стану, військова та фізична підготовка, користування зброєю. Думаємо, що працівники управління могли б у цьому плані надати нам також посильну допомогу.
Сьогодні підтримуємо ініціативу Управління СБ України в області та готові надати всіляку допомогу щодо розшуку на території області осіб, причетних до масових вбивств наших побратимів під час революційних подій на Майдані у Києві. Для цього підготували фотоматеріал стосовно шести осіб. У подальшому список буде розширений іншими фігурантами, причетними до вбивств і не тільки у Києві, а й на території нашої області. Переконані, що таким людям місце у тюрмі.
У теперішній час дуже важливими та актуальними є питання співпраці з працівниками СБ України щодо виявлення на автошляхах небезпечних вантажів (боєприпаси, вибухонебезпечні речовини), виявлення у пасажиропотоці людей зі специфічною зовнішністю. Плануємо продовжити співпрацю зі службою щодо надання державним підприємствам допомоги з охорони найважливіших об’єктів в області (газопроводів, водозаборів, які забезпечують жителів області водою). Не менш актуальним є співпраця щодо виявлення фактів нецільового та неефективного використання бюджетних коштів.
Інф. Координаційної ради Штабу національного спротиву і громадських об`єднань Івано-Франківської області.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!