Газета по-надвірнянськи
 

Вшанували слово Кобзаря

12 травня 2014, 14:10 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 526 переглядів

Благослови нам, Боже, новий вік,// Благослови нове тисячоліття,// Зішли на землю новий рік,// В її епоху повноліття.
Такими словами розпочали свято «Вшануймо слово Кобзаря» ведуча Христина Андрейчук та Євгенія Левицька у Парищенському сільському клубі, яке проходило у рамках відзначення 200-ліття від дня народження Т. Г. Шевченка. Тут зібралися ті, котрі шанують Кобзареве слово, його світлу постать як Пророка, Генія і Мудреця.
Відкриваючи свято, настоятель церкви Святого Вознесіння Господнього о. Іван звернувся із Божим словом до своїх вірян і молитвою закликав усіх до порозуміння, наслідувати Божі заповіді і щоразу молитися за цілісність України, за мир і злагоду в державі.
Тарас Шевченко – символ правди і безсмертя, вся його творчіть зігріта любов`ю до Батьківщини, пройнята священною ненавистю до ворогів і гнобителів народу. Поет віддав свої сили боротьбі за визволення рідної України від ненависного гніту, підкреслила керівник клубу «Родинне джерельце» Любов Хабайлюк. Із великим піднесенням патріотизму і національної свідомості виступив і сільський голова Василь Магдич.
Концертна програма перепліталася з поезією Т. Шевченка, яку майстерно декламували Валентина Байляк, Надія Федорів та Ольга Ковальчишин. Хоровий колектив сільського будинку культури (кер. Василь Лацко) виконав пісні «Реве та стогне Дніпр широкий», «Думи мої, думи мої…», «За байраком байрак» та «Заповіт», а церковний хор – духовну пісню «Божа мати».
Оригінальною виконавською майстерністю відзначилися жіночий вокальний ансамбль, танцювальний колектив, вокальний дует Надії Мельник і Світлани Марунчак, солісти-вокалісти Тетяна Томин, Ольга Марунчак, Ольга Андрусяк.
Глядачі оплесками дякували усім учасникам концерту, а особливо директорові будинку культури Ярославі Циганчук і художньому керівникові Ганні Лацко за організацію свята.

Валентина ЛИСЮК,

методист районного

будинку культури.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!