Газета по-надвірнянськи
 

Як використали кошти на будівництво газопроводу у Білозорині?

30 травня 2014, 13:17 | Рубрика: Закон Версія для друку Версія для друку 483 переглядів

На останній сесії Івано-Франківської обласної ради депутат Володимир Грабовецький виступив із депутатським запитом з вимогою проконтролювати ефективність використання бюджетних та позабюджетних коштів під час будівництва газопроводу в селі Білозорина Надвірнянського району. Обласний обранець вимагає від прокуратури Надвірнянського району та Держфінінспекції в області провести комплексну перевірку використання бюджетних коштів.
За словами депутата, жителі села стверджують, що бюджетні та позабюджетні кошти під час часткового будівництва газопроводу використовували неефективно з грубими порушеннями. Представники громади зазначили, що при будівництві газопроводу матеріали закуповували за цінами у два і більше разів завищеними порівняно з ринковими.
Згідно з депутатським запитом, Держфінінспекція в Івано-Франківській області спільно з прокуратурою Надвірнянського району перевірить вказану інформацію. У випадку виявлення порушень Закону винних осіб притягнуть до відповідальності, інформує прес-служба депутата облради Володимира Грабовецького.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!