Газета по-надвірнянськи
 

Зосередили увагу на розгляді листів

8 травня 2014, 15:05 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 459 переглядів

члени постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти, культури, засобів масової інформації, молодіжної політики та спорту.

На засіданні комісії 29 квітня ц. р. за участі заступника голови районної ради Івана Степника депутати Оксана Хімич, Руслан Андрейчук, Федір Кухарчук, Тарас Стасишин першочергово обговорили листа і вислухали особисто жителя смт. Битків Василя Андрусяка. На його думку, у Битківській школі повинні створити спеціальну групу для занять фізвихованням учнів із вадами здоров`я. Начальник відділу освіти РДА, депутат районної ради Михайло Винник поінформував, що наш район – один із перших в області запроваджує спеціальне навчання для таких дітей. У Битківській школі цілком можливо позитивно вирішити означену проблему із наступного навчального року із дотриманням нормативних документів. Батьки повинні вчасно подати заяви і висновки лікарської консультативної комісії. На початку цього навчального року такі довідки представили лише батьки двох школярів. Інформація про різного роду зловживання – компетенція правоохоронних органів.

Районні обранці взяли до відома лист про шкільні автобуси підвищеної прохідності, обговорили деякі організаційні питання та матеріали ХХVІ сесії райради шостого скликання.

Вл. інф.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!