Газета по-надвірнянськи
 

425-та осінь у пітьмі війни

12 вересня 2014, 13:35 | Рубрика: Тема дня Версія для друку Версія для друку 350 переглядів

Дорога надвірнянська громадо!

Знову прийшов вересень на наші пороги із своїм холодним осіннім подихом. Цьогоріч неспокійний, тривожний, загрозливий… На схід України вторгся ворог, який вбиває наших людей і нищить міста. Зараз не час для святкувань, а потрібно спільно стати і захистити Україну від чобота російського агресора та окупанта. Надвірнянці воюють на передніх рубежах і не бояться заглядати смерті в очі під Іловайськом, Маріуполем, Донецьком, Луганськом, Дебальцевим … Багато надвірнянців надають посильну допомогу на фронт, таким чином по шматочку будуючи перемогу над імперією зла.

Ще святкуватиме наша земля і наше місто, коли вдасться прогнати окупанта і стати господарями на своїй землі. Вірилося та були сподівання, що зміни настануть після Революції Гідності, коли вдалося здолати злочинний клан Януковича. Саме з таким прагненням надвірнянці стояли на барикадах і не боялися йти під кулі. Одна стіна впала, та посунула інша, набагато страшніша. Втратили Крим, запалав Схід…

Дорога громадо нашого патріотичного міста! Зуміймо ж стати спільно і відродити славну неньку-Україну – неподільну і святу. Вірю і знаю: скільки би чужинців не топтали наші рідні простори, та ми завжди знаходили сили і давали їм гідну відсіч. Змінюється час, змінюються епохи… Але залишається єдине: завжди є вірні сини і дочки, готові покласти власне життя на вівтар Незалежності. Такими були славні воїни УПА, Січові Стрільці, Герої Небесної Сотні і багато інших. І сьогодні примножують славу України учасники Революції Гідності і бійці антитерористичної операції – наше молоде свідоме покоління.

Висловлюю вдячність і попереднім поколінням надвірнянців, які переживали важкі часи чужинських навал, війн, занепаду, голоду, повеней, долаючи різні біди та скруту в єдності і згуртованості, які зуміли залишити багатий історичний спадок, невичерпну духовну скарбницю, з якої беремо силу і наснагу для творення нашого спільного майбутнього.

З нагоди відзначення Дня міста Надвірна від усієї душі бажаю мирного неба, спокою, злагоди, добробуту і незгасимої віри у те, що наш багатостраждальний український народ здобуде перемогу у війні, зумівши дати гідну відсіч російському агресору.

Слава Україні! Слава рідному місту! Вічна слава Героям!

Зі святом Тебе, завжди квітуча, вічно молода і неповторно красива Надвірно!

Зіновій Андрійович,

Надвірнянський міський голова.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!