Газета по-надвірнянськи
 

Про утворення окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року Постанова Центральної виборчої комісії № 858 від 5 вересня 2014 року

12 вересня 2014, 13:23 | Рубрика: вибори-2014 Версія для друку Версія для друку 327 переглядів

 Розглянувши подання політичних партій, депутатські фракції яких зареєстровані в Апараті Верховної Ради України поточного скликання: Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», Все­українського об’єднання «Свобода», Партії регіонів, Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка», щодо кандидатур до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України, а також політичних партій – суб’єктів виборчого процесу, кандидатів у народні депутати України, від яких було зареєстровано у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на чергових виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, кандидатури, від яких до складу окружних виборчих комісій включаються за результатами жеребкування, проведеного Центральною виборчою комісією 4 вересня 2014 року, враховуючи, що інші кандидатури до складу окружних виборчих комісій є відхиленими, згідно із п. 1 ч. другої ст. 13, ч. 1-3, 5-7 ст. 26, ч. 1, 3-7, 9-11 ст. 27, ч. 2 ст. 107 Закону України «Про вибори народних депутатів України», керуючись ст. 11-13, п. 17 ст. 19 Закону України «Про Центральну виборчу комісію», Центральна виборча комісія постановляє:

1. Утворити окружні виборчі комісії з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року згідно з додатками 1-25.

2. Окружним виборчим комісіям з виборів народних депутатів України поінформувати громадян про свій склад, місцезнаходження та режим роботи у визначений цими комісіями спосіб.

3. Цю постанову разом з відповідним додатком надіслати відповідним регіональним друкованим засобам масової інформації для опублікування у семиденний строк від дня її прийняття, а також окружним виборчим комісіям з виборів народних депутатів України.

4. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова Центральної

виборчої комісії

М. ОХЕНДОВСЬКИЙ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!