Газета по-надвірнянськи
 

Пряме постачання сільгосппродукції здешевлює харчування для дітей

26 вересня 2014, 13:21 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 300 переглядів

Завдяки налагодженій співпраці керівництва та відділу агропромислового розвитку РДА з виробниками сільгосппродукції – фермерськими господарствами району налагоджено постачання сільгосппродуктів в установи, бюджетні організації та підприємства району.

Фермерське господарство «Доля» (кер. Василюк О. І.) постачає картоплю, моркву, капусту, буряк у Будинок дитини м. Надвірна та у заклади харчування НГВУ «Надвірнанафтогаз», у школу-інтернат, Цуцилівський та Волосівський навчально-виховні комплекси, Переріслянську ЗОШ. Продукції поставлено на 25 тис. грн. та укладено договір на її поставку ще на 40 тис. грн.

Ф/г «Аргос-Лан» (кер. Дидичин Р. Д.) – картоплю, капусту, моркву у Прикарпатський військово-спортивний ліцей (договір на 30 тис. грн.); ф/г «Сяйво» (кер. Янко М. М.)  – картоплю, столовий буряк, помідори, огірки та квашену продукцію у Надвірнянську школу-інтернат (договір на 15 тис. грн.); Ф/г «Ковальчишина» (кер. Ковальчишин М. В.) – м’ясопродукти у дитячий садочок «Золотий ключик» у с. Гаврилівка (договір на 15 тис. грн.), а також у Парищенську та Надвірнянську ЗОШ № 1.

Фермерська продукція на 5-8% нижча середніх ринкових цін, що здешевлює вартість харчування для учнів району.

Інформаційно-аналітичний відділ РДА.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!