Газета по-надвірнянськи
 

Шановні виборці, жителі Надвірнянського району!

26 вересня 2014, 13:43 | Рубрика: вибори-2014 Версія для друку Версія для друку 383 переглядів

26 жовтня 2014 р. відбудуться позачергові вибори народних депутатів України. Згідно із Законом України «Про Державний реєстр виборців» кожен виборець має право: подавати свої персональні дані до відповідного органу ведення Реєстру; отримувати інформацію про своє включення (невключення) чи включення (невключення) інших осіб до Державного реєстру виборців; звертатися в порядку, встановленому цим Законом, до відповідного органу ведення Реєстру з мотивованою заявою щодо неправомірного включення (невключення) до Реєстру себе чи інших осіб, запису про себе чи про інших осіб, виправлення недостовірних відомостей Реєстру щодо себе або інших осіб.

З метою усунення неточностей та помилок під час формування списків виборців для голосування під час позачергових виборів народних депутатів України просимо звертатись до своїх дільничих виборчих комісій або відділу ведення Державного реєстру виборців  апарату райдержадміністрації для уточнення своїх персональни даних.

У першу чергу це стосується виборців, котрим у 2010-2014 роках виповнилось 18 років; котрі виявили неточності у своїх персональних даних під час голосування на попередніх виборах; змінили прізвище, ім’я чи місце проживання; мають інформацію про помилкове включення до списків інших людей; котрі не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли тощо); котрі перебували на консульському обліку за кордоном та при вибутті в Україну не знялись із консульського обліку в Міністерстві закордонних справ.

Уточнити персональні дані у базі даних Реєстру виборців можна у відділі ведення Державного реєс­тру виборців (м. Надвірна, майдан Шевченка, 33, 2-ий поверх, каб. 26) щоденно із 8-ї до 17-ї год. (обідня перерва – із 12-ї до 13-ї год.); конт. тел.: 2-91-05; 2-26-32. При собі необхідно мати: паспорт, копію паспорта (сторінки 1, 2 та 11) або тимчасове посвідчення громадянина України, якщо особа недавно набула громадянство України; доручення (виборець, нездатний пересуватися самостійно, може письмово уповноважити на звернення іншу особу); свідоцтво про смерть (для виключення померлого виборця з Державного реєстру виборців).

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!