Газета по-надвірнянськи
 

12 мільйонів з екологічного держфонду: як народний депутат «питання рішає»

31 жовтня 2014, 15:51 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 364 переглядів

Приклад того, як народний депутат може вирішувати і вирішує проблеми свого виборчого округу. Після численних депутатських звернень нардепа Юрія Дерев’янка щодо реконструкції каналізації у місті Надвірна, держава вирішила додатково виділити на ці цілі 12,18 млн. грн.

Про це йдеться у листі Департаменту охорони природних ресурсів Міністерства екології та природних ресурсів на адресу Надвірнянської районної держадміністрації.

Відповідно до витягу зі зміненого Плану природоохоронних заходів по бюджетній програмі Державного фонду охорони навколишнього природного середовища, який додається в листі, у 2014 році на реконструкцію каналізаційних споруд місто Надвірна може отримати загалом більше 16,2 мільйона гривень.

У 2014 р. із Державного фонду охорони навколишнього середовища передбачається виділити 12,185 млн. грн., з місцевого фонду охорони навколишнього середовища та інших джерел – 4,019 млн. грн. Разом – 16,2 млн. грн.

Загальна кошторисна вартість заходу за бюджетною програмою – 30,557 млн. грн. Йдеться про реконструкцію центрального каналізаційного колектора та будівництво каналізаційних мереж у місті Надвірна.

Нагадаємо, раніше народний депутат Юрій Дерев’янко направив близько десятка депутатських звернень до Міністерства фінансів, голови Івано-Франківської облдержадміністрації, Надвірнянського міського голови, прокурора Івано-Франківської області та комунальних підприємств щодо забруднення питної води та місцевої річки через зсув грунту в місці проходження каналізаційного колектора.

Оксана ТИМОРСЬКА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!