Газета по-надвірнянськи
 

7 основних завдань команди

24 жовтня 2014, 14:42 | Рубрика: вибори-2014 Версія для друку Версія для друку 17,835 переглядів

«Блоку Петра Порошенка» на Прикарпатті

1. Усі зусилля докладемо для вирішення проблеми працевлаштування прикарпатців. Ми сприятимемо малому і середньому  бізнесу і залучатимемо інвестиції для створення нових робочих місць. Ми зменшимо рівень безробіття на Івано-Франківщині та забезпечимо гідну заробітну плату працівникам.

2. Ми збудуємо на Прикарпатті нові дороги та відремонтуємо старі. Це локомотив, який потягне за собою розвиток економічної активності і туристичної сфери. Якісні дороги і сучасне транспортне сполучення дозволять залучити в економіку області нові інвестиції та збільшити кількість туристів.

3. Ми створимо сучасні деревообробні підприємства та забезпечимо глибоку переробку деревини на території області. Ми припинимо безлад у лісокористуванні та грабунок лісів. Ми відновимо славу лісопереробної промисловості Прикарпаття.

4. Ми домагатимемося справедливого розподілу прибутків від користування надрами. Громади, на території яких видобувають корисні копалини, отримають реальні кошти, а не екологічні проблеми.

Попович_новий

5. Ми забезпечимо якісне та доступне медичне обслуговування жителів Прикарпаття. Ми зробимо безкоштовними первинну медицину та надання невідкладної медичної допомоги високої якості. Районні лікарні будуть забезпечені необхідним обладнанням та медикаментами.

6. Ми зробимо владу прозорою, припинимо бюрократизм та свавілля чиновників, ліквідуємо корупцію в органах влади області, судах і правоохоронних органах. Влада служитиме людям, а не набиватиме власні кишені. Ми призначатимемо керівників, враховуючи думку громадян.

7. Ми розпочали співпрацю з Європейським Союзом і використаємо весь наш досвід, знання, контакти і вплив для реалізації на Прикарпатті Пілотного проекту залучення інвестицій з ЄС. Івано-Франківська область, як прикордонна територія, стане першим регіоном України, у який буде спрямоване фінансування Євросоюзу.

(політична реклама)

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!