Газета по-надвірнянськи
 

Будуймо в єдності український дім

17 жовтня 2014, 12:49 | Рубрика: вибори-2014 Версія для друку Версія для друку 325 переглядів

Цього тижня Надвірну відвідали представник ПП «Блоку Петра Порошенка» Оксана Білозір та кандидат у народні депутати України, лідер політичної партії «Блок Петра Порошенка» Юрій Луценко.

Політики підкреслили велику значимість єдності як серед політичних партій, так і в громаді. Вони закликали підтримати на позачергових парламентських виборах 26 жовтня ц. р. висуванця пропрезидентської сили в одномандатному виборчому окрузі №87 Поповича Василя Васильовича. Зокрема, Оксана Білозір зазначила, що це саме той кандидат, котрий знає проблеми людей і нашого округу, він має стати ланкою єднання у діалозі влади і громади.

Політик відзначила, що нарешті українці обрали проєвропейського Президента, який прагне змінити державу. – Наша сила має бути в єдності, саме завдяки цьому ми зможемо здолати російського агресора і захистити територію нашої країни. Нам у цьому готовий допомогти весь світ. Президент Петро Порошенко закликав до єднання всі демократичні сили, щоб одним широким блоком увійти у парламент і почати втілювати реформи заради відбудови України. – Та, передусім, нашим завданням є збереження нашої соборності, – наголосила Оксана Білозір.

IMG_8243

За словами Юрія Луценка, зараз українців найбільше хвилює питання: війна чи мир. – Ми – партія миру, який нам дуже потрібний. Завдяки героїзму українських воїнів вдалося звільнити дві третини Донбасу.  Ми повинні економічно здолати сепаратизм і тероризм в українському Донбасі.

Також Юрій Луценко переконаний, що одним із зав­дань демократичної влади став розпуск злочинної і корумпованої Верховної Ради. Петро Порошенко виступив із ініціативою об’єднання всіх лідерів Майдану в єдину партію. Та не всі підтримали. Ми зараз повинні проголосувати за реформи  Президента, давши йому підтримку і у Верхов­ній Раді. – Я вмію воювати і працювати в ім’я Української держави і готовий це зробити у парламенті, – відзначив Юрій Луценко.

IMG_1514

Юрій Луценко звернув увагу, що жителі нашого краю на президентських виборах довірили Петрові Порошенку майбутнє держави. Для того, щоб дієво й ефективно працював Президент, йому потрібна команда парламентської більшості, з якою він проведе життєвонеобхідні реформи для швидшого становлення України – повноправного члена Європейського Союзу.

Юрій Луценко закликав виборців підтримати на позачергових парламентських виборах кандидатуру Василя Васильовича Поповича в одномандатному виборчому окрузі № 87, бо саме йому Президент як найдостойнішому представникові своєї команди у нашому краї довірив представляти інтереси народу.

Марія ДИСЬКО.

(політична реклама).

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!