Газета по-надвірнянськи
 

Лідери партії «Воля» йдуть на вибори на Прикарпатті

3 жовтня 2014, 13:19 | Рубрика: вибори-2014 Версія для друку Версія для друку 277 переглядів

25 вересня ЦВК зареєструвала мажоритарних кандидатів від партії «Воля». Про це повідомили на спільній прес-конференції члени Ради партії «Воля», кандидати по мажоритарних округах Прикарпаття Юрій Дерев’янко (в/о № 87) та Ольга Галабала (в/о № 84).

Напередодні, 23 вересня, ЦВК відмовила у реєстрації 21 кандидатові від політичної партії «Воля», у т. ч.  Юрію Дерев’янку. Народний депутат розцінив цей факт як незаконне намагання не допустити партійців «ВОЛІ» на вибори у відповідь на його дії як автора люстраційного закону та активну позицію його однопартійців. – Напередодні ЦВК зареєструвала інших наших кандидатів, які подали пакет документів відповідно до чинного законодавства. А у вівторок, дійшовши до мого прізвища, секретар ЦВК п. Лукаш різко взялася вести потужну кампанію проти того, щоби не реєструвати кандидатів від «ВОЛІ». Пояснивши, що начебто відсутня печатка на одному з документів, – розповів Дерев’янко.

IMG_6365

Того ж дня представники політичної сили звернулись до Київського апеляційного адміністративного суду з вимогою скасувати рішення ЦВК про відмову в реєстрації кандидатів партії. Як повідомив Юрій Дерев’янко,  25 вересня суд задовольнив позов партії. Того ж дня ввечері повторно засідала ЦВК та зареєструвала усіх мажоритарників від «ВОЛІ».

Юрій Дерев’янко переконаний, що тиск, який останніми днями чинять на «ВОЛЮ», не є  випадковістю.

– Дивним чином у той день, коли ЦВК зареєструвала 21 нашого кандидата, – пригадує Дерев’янко, – ми отримали позови як треті особи від інших учасників перегонів щодо наших раніше зареєстрованих кандидатів. Таким чином наші однопартійці постали перед ризиком зняття з реєстрації саме тому, що ЦВК по однаковому пакету документів одних зареєструвала, а іншим відмовила.

Партію «ВОЛЯ» Юрій Дерев‘янко називає альтернативою української політики досі. Адже політична сила не має лише одного лідера, її керівний орган – Рада партії, куди входять кілька осіб – Ольга Галабала, Юрій Дерев’янко та Сергій Таран. «ВОЛЮ» кандидат описує як команду однодумців, котрі разом пройшли Майдан і нині намагаються його вимоги втілити у життя.

– Наші кандидати, які нині пішли на мажоритарні округи, це представники громадськості, фахових середовищ, люди з активною громадянською позицією, які виходили на Майдан, щоби змінити систему, а не просто обличчя, – наголосив Ю. Дерев’янко, – Мало того, це люди, котрі знайшли у собі мужність усім продемонструвати, що політика та політики можуть бути іншими, чого нині вимагають наші виборці. Ми хочемо українцям запропонувати альтернативу команді Януковича, яка також балотується. Волівці боротимуться на виборах проти таких одіозних осіб як Ківалов, Кравець, Жванія та Довгий.

Щоб мати можливість втілити задумане, представники партії «ВОЛЯ» об’єднались із «Самопоміччю» і сформували спільний список. Водночас «ВОЛЯ» висунула своїх кандидатів по 36 мажоритарних округах України.

Від команди «ВОЛІ» балотуються по чотирьох мажоритарних округах: в/о № 84 – Ольга Галабала; в/о № 86 – Володимир Грабовецький; в/о № 87 – Юрій Дерев’янко; в/о № 88 – Любомир Грицак.

– Хочемо саме на Прикарпатті продемонструвати, що зміни можуть та мають починатись на місцях, – наголосив Дерев’янко. – Переконаний, відтепер вдасться працювати ефективніше, адже діятиму з командою однодумців. І ми доведемо, що політика може стати інакшою.

Прес-служба.

(на правах політичної реклами)

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!