- Народна Воля - http://volya.if.ua -

На лінію вогню знову поїхали прикарпатці

Posted By Модератор On 17.10.2014 @ 12:33 In вибори-2014 | No Comments

У Надвірній на головній площі міста місцеві жителі проводжали бійців батальйону «Івано-Франківськ» у зону антитерористичної операції. Урочисте віче розпочалось із хвилини мовчання за загиблими прикарпатцями, які віддали життя за цілісність рідної землі. Про свої відчуття, проблеми та пережиті дні на сході України розповіли наші прикарпатці, яким усе ж таки вдалося повернутися живими у Надвірну. Серед відважних бійців також заступник командира взводу «Айдар» Микола, який приїхав у наше місто, щоб підтримати свого побратима з Майдану, кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 87 Івана Тодорука. Як зазначив боєць «Айдару», Іван Тодорук – людина, яка добре знає, як важко відстоювати свою позицію і погляди, тому переконаний, що саме Іван Тодорук працюватиме заради людей і для людей.

У свою чергу, кандидат у народні депутати України Іван Тодорук висловив відважним хлопцям слова подяки за те що вони не бояться стояти на передовій і продовжують вірно служити Україні. «Своєю відвагою Ви показуєте нам, що Україна – сильна і непереборна держава, і спільно з Вами ми раз і назавжди переможемо нашого окупанта. Тому одним із важливих принципів моєї роботи, як депутата, є законодавчо працювати так, щоб українці жили єдино, заможно і щасливо», – наголосив кандидат у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 87 Іван Тодорук.

DSC_0475 [1]

Також виступив голова громадської організації «Дніпропетровськ» Олександр Мотрюк. Організація вже тривалий період допомагає своєю діяльністю військовим батальйонам у зоні АТО. Співзасновником організації є кандидат у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 87 Іван Тодорук.

Із побажаннями перемоги до бійців, які вирушають у зону АТО, звернувся Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, а своєю творчістю і піснею про Україну вояків підтримала місцева співачка Христина Юрчило.

Мар’яна ІВАНЦІВ.

(політична реклама).


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2014/10/na-liniyu-vohnyu-znovu-pojihaly-prykarpattsi/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2014/10/DSC_0475.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.