- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Не про здобутки кажіть, а про проблеми

Posted By Модератор On 03.10.2014 @ 13:26 In Влада,Соціальне | No Comments

Саме на цьому акцентував увагу керівництва району голова ОДА Олег Гончарук на минулотижневій робочій нараді. Сама ж зустріч відбулася напрочуд продуктивно, змістовно і в контексті назрілих проблем для району, таких як стан доріг, будівництва та добудови дошкільних навчальних закладів і шкіл.

– Сьогодні Україна переживає надзвичайно складний період, коли в повній мірі формується незалежність держави, – підкреслив Олег Гончарук.  Досягнення миру, впровадження децентралізації, проведення чесних і прозорих виборів – основні виклики, над якими цілеспрямовано працює Президент і його команда. Всі мої зусилля на посаді голови облдержадміністрації будуть спрямовані на те, щоб саме ці завдання були реалізовані. У цьому сподіваюся на допомогу згуртованої команди однодумців.

IMG_1177 [1]

Як зазначав голова обл­держадміністрації, наразі треба готуватися до можливих форс-мажорних ситуацій.  Щоби убезпечити область від їх наслідків, варто подбати про забезпечення життєдіяльності районів в осінньо-зимовий період, щоб не  залишити без газу та електропостачання школи, дитячі садки та лікарні. На місцевих рівнях необхідно виробити чіткі плани дій для скорочення споживання природного газу. Голова РДА Михайло Іваночко поінформував, що завдяки чіткій співпраці із приватними підприємцями та підприємствами вдалося зрушити із мертвої точки питання ремонту доріг. – Також заключили договори оренди із сільгосподарськими підприємствами «Оскар» та «Райз-Прикарпаття», завдяки цьому місцевий бюджет поповнився коштами. Налагодили роботу фермерських господарств,  які тепер забезпечують продукцією бюджетні установи району, – резюмував голова РДА.

Голова райради Василь Попович мовив, що в районі вдалося сформувати єдину команду, яка спільно працює над вирішенням болючих питань для району. – А серед них, будівництво нової школи у Чорному Потоці, виділення коштів на будівництво підвідного газопроводу Надвірна – Ланчин, що дасть змогу газифікувати біля 20 тисяч людей, добудова ЗОШ у Назавизові, Красні, Биткові і дороги. Також необхідно збільшити видобуток вуглеводнів і відновити роботу ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття».

Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович порушив гостру і кричущу проблему із станом дорожнього полотна, а точніше його відсутності, на вулиці Грушевського. Дорога стала непроїзною, і як кажуть, уже не один водій там загубив колеса. На ремонт виділено відповідне фінансування, але роботи там виконані частково. На сьогодні ремонт триває і це питання перебуває під постійним контролем голови ОДА Олега Гончарука. Також особливу увагу очільник ОДА звернув на утилізацію твердих побутових відходів на території району. Полігон ТПВ у Пнів`ю вичерпав свій потенціал, а новий планують облаштувати в урочищі Чобіток.

Також перед Олегом Гончаруком порушили наболілі питання, що стосувалися ремонту доріг, будівництва чи добудови дошкільних навчальних закладів і шкіл, виділення земельних ділянок за межами населених пунктів, виготовлення генпланів і багато іншого. Вирішити ці питання зараз доволі складно, бо економічне становище цьому не сприяє. Та можна зробити кроки, які посприяють їх вирішенню. Голова ОДА виявив неабиякий господарський підхід до злободенних питань і з часом Прикарпаття тільки покращуватиметься та міцнітиме економічно.

Наш. кор.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2014/10/ne-pro-zdobutky-kazhit-a-pro-problemy/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2014/10/IMG_1177.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.