Газета по-надвірнянськи
 

Непорушний блок-пост

31 жовтня 2014, 15:54 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 427 переглядів

Володимир Євтушенко (на світлині) нелегку ношу має у ці дні. Він – командир Цюрюпінської самооборони на Херсонщині. Він першим з однодумцями-патріотами поставив блок-пост між Кримом і Херсонщиною. З перших днів і дотепер Володимир Геннадійович впевнений, що Путіну зі своїми агресорами не вдасться здолати їхній блок-пост.

Наші краяни мали змогу познайомитися з цим командиром у телефільмі гендиректора ОТБ «Галичина» Ольги Бабій, який транслювали на цьому телеканалі. У цій стрічці висвітлено справді вільний шлях до моря через Україну, а також мовиться про допомогу для добровольчого батальйону «Азов» та батальйону ім. генерала Кульчицького Національної гвардії України. Саме допомогою для цих двох батальйонів у зборі харчових продуктів і теплого зимового одягу займався на початку жовтня у Надвірнянщині Володимир Євтушенко. Завдяки сприянню підприємця Василя Гараздюка жителі Гаврилівки, Середнього Майдану і Переросля, церковні громади цих сіл суттєво допомогли продовольством і теплими речами для бійців згаданих батальйонів. Координував цю роботу командир-волонтер комендантського взводу батальйону ім. генерала Кульчицького Володимир Євтушенко.

Разом із бійцями свого взводу і батальйону він брав участь у визволенні міста Вуглегірська, а також у боях за гору Карачун, міст Слов`янськ, Краматорськ, Артемівськ та в околицях Дебальцевого. Більша половина взводу нагороджені бойовими медалями й орденами. «Нам не потрібні зараз ті, котрі переховуються у кущах-«зеленках», а розраховуємо на справжніх патріотів-бійців. І саме такими є наші побратими у батальйоні ім. генерала Кульчицького, в якому відбулося уже три ротації», – розповідає Володимир Євтушенко. Характерно, що поруч із бійцями зі степового краю у батальйоні воюють хлопці із Галичини, зокрема, зі Стрия.

Коротка розмова з Володимиром Євтушенком під час урочистостей у Надвірній, присвячених 72-ій річниці УПА, переконала, що саме такі люди, як цей «Дєд» (така його кличка серед бійців взводу), складають кістяк нинішньої української армії, добровольчих батальйонів і Національної гвардії, тобто міць і твердиню, котрі український народ протиставляє російському агресорові та його найманцям на сході України. У посмішці Володимира я вловив велику силу оптимізму, бо справді такі люди – непереможні.

Іван ГРИДЖУК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!