Газета по-надвірнянськи
 

Прапор із АТО – Саджавській школі

3 жовтня 2014, 13:13 | Рубрика: Вторгнення, Освіта Версія для друку Версія для друку 293 переглядів

«За Україну, за її долю,

За честь і волю, за народ!»

Такими словами Миколи Вороного у музичному оранжуванні 23 вересня розпочалась урочиста зустріч учнів Саджавської ЗОШ І-ІІІ ст. з учасниками АТО на сході України – односельчанами Володимиром Будейчуком та Михайлом Заячковським.

Школярі щиро вітали їх оплесками, скандуючи: «Герої!». Директор школи Іван Кузьмин представив колишніх учнів нашої школи, а тепер – гідних захисників вільної, незалежної України від російського агресора. Ведучі свята Надія Джигринюк та Марія Мельник акцентували увагу на тяжких подіях війни.

Із захопленням в очах і гордістю за своїх старших товаришів слухали школярі військовиків. Володимира Будейчука поранили і захопили у полон бойовики під Іловайськом. Після лікування у Вінницькому госпіталі прибув додому, де його з почестями зустріла громада села. Михайло Заячковський 20 вересня приїхав у 10-денну відпустку. Служив під Донецьком, брав зі своїми побратимами Савур-висоту. Спогади учасників антитерористичної операції тяжкі і сумні. Школі хлопці передали синьо-жовтий прапор, який перебував з ними у бойових операціях. Хвилиною мовчання вшанували присутні пам`ять загиблих Героїв під час Революції Гідності та у зоні АТО.

Саджавка

У дарунок воїнам-захисникам звучали патріотичні пісні «Ой, у лузі червона калина», «Йшли селом партизани» у виконанні ансамблю дівчат 8-их класів (кер. Петро Сербенюк). Лейтмотивом свята стали пророчі слова Тараса Шевченка: «Не вмирає душа наша, не вмирає воля». Ми вистоїмо і воскреснемо, бо земля наша, хоч і розп`ята на хресті історії, але жива. Вистоїмо! Бо живе на цій Богом даній землі народ, який століттями бореться «за Україну, за честь і волю, за народ!», проявляючи дива героїзму, покриваючи себе невмирущою славою, даючи приклад великого патріотизму, що охопив усіх присутніх.

Марія МАЦЬКО,

заступник директора з виховної роботи

Саджавської ЗОШ І-ІІІ ст.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!