Газета по-надвірнянськи
 

Шановні краяни!

31 жовтня 2014, 15:55 | Рубрика: Вдячність Версія для друку Версія для друку 356 переглядів

Щиро дякуємо усім, хто прийшов на виборчі дільниці та віддав свій голос за політичну партію «Народний Фронт» та кандидата Ярослава Паранюка.

Завдяки Вам наша політична сила отримала незапереч­ну перемогу. Це передусім вияв підтримки курсу реформ уряду Арсенія Яценюка, спрямованих на європейську інтеграцію, вступ до Європейського Союзу та НАТО. Тільки так ми зможемо повернутися у велику європейську родину та отримати надійний захист від зовнішньої агресії і зараз, і для майбутніх поколінь українців.

Обіцяємо не зрадити вашої довіри, твердо стояти на позиціях української державності, захисту та розвитку інте­ресів наших краян у кожному місті чи селі, всебічно сприяти розвитку територіальних громад.

Ми отримали якісно новий склад парламенту. На черзі – місцеві вибори, де будуть обирати представників місцевого самоврядування. Це ще один шанс для оновлення, для обрання тих людей, які здатні мислити і працювати по-новому.

Партія «Народний Фронт» – це справді сильна команда для складних часів. Ми цінуємо вашу підтримку та запрошуємо до співпраці усіх небайдужих громадян. Разом із Вами ми подолаємо цей складний час випробувань і виборемо гідне майбутнє для наших дітей та рідної землі.

З повагою

виборчий штаб округу № 87

політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!