- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Шановні краяни!

Posted By Модератор On 31.10.2014 @ 15:55 In Вдячність | No Comments

Щиро дякуємо усім, хто прийшов на виборчі дільниці та віддав свій голос за політичну партію «Народний Фронт» та кандидата Ярослава Паранюка.

Завдяки Вам наша політична сила отримала незапереч­ну перемогу. Це передусім вияв підтримки курсу реформ уряду Арсенія Яценюка, спрямованих на європейську інтеграцію, вступ до Європейського Союзу та НАТО. Тільки так ми зможемо повернутися у велику європейську родину та отримати надійний захист від зовнішньої агресії і зараз, і для майбутніх поколінь українців.

Обіцяємо не зрадити вашої довіри, твердо стояти на позиціях української державності, захисту та розвитку інте­ресів наших краян у кожному місті чи селі, всебічно сприяти розвитку територіальних громад.

Ми отримали якісно новий склад парламенту. На черзі – місцеві вибори, де будуть обирати представників місцевого самоврядування. Це ще один шанс для оновлення, для обрання тих людей, які здатні мислити і працювати по-новому.

Партія «Народний Фронт» – це справді сильна команда для складних часів. Ми цінуємо вашу підтримку та запрошуємо до співпраці усіх небайдужих громадян. Разом із Вами ми подолаємо цей складний час випробувань і виборемо гідне майбутнє для наших дітей та рідної землі.

З повагою

виборчий штаб округу № 87

політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2014/10/shanovni-krayany-4/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.