- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Школа у Зеленій презентувала районний семінар з німецької мови

Posted By Модератор On 31.10.2014 @ 15:52 In Новини | No Comments

Зеленська ЗОШ І-ІІІ ст., що притулилася до гір, є такою ж гостинною, як і гори, що з діда-прадіда приймають ув обійми і подорожнього, і мандрівника, і туриста. Цього разу Зеленська школа презентувала районний семінар з німецької мови.

Стрункі смереки шикувалися незвично перед гостями, ніби прикривали своєю непроминальною зеленню осінню наготу сільських садів. А учителі німецької мови Галина Сидорук і Оксана Мачужак вели дев`ятикласників у дивний світ культурного життя країни засобами німецької мови.

Привітання для учасників семінару підготувала Галина Сидорук. В уста кожної дев`ятикласниці вкладені слова любові до рідного краю, до тих смерек, що пишно ростуть обіч шляху, до людей, котрі не змогли б жити без гір. Найкраще там, де народився ти.

Настільки вдало і вміло Оксана Мачужак продумала урок, що учні залюбки спілкувалися про кіномистецтво, показуючи неабиякі вміння та знання німецької мови. Невимушене, вільне спілкування учнів завершувалося діалогами, монологами, переходило у пісенний спів. А що всі були у вишиванках, учителька також, додавало їм бадьорості, упевненості, віри в майбутнє, у те, що ми – українці. Ми – є і будемо!

Відрадно, що дирекція школи вміє підтримати кожного вчителя, подбати про колектив. Як висловився директор школи Василь Косюк: – Ми робимо так, щоб кожному вчителю у нашій школі було затишно, і щоб хотілося працювати. У нас тісна співпраця і взаєморозуміння без напруги, вміння у кожний час прийти на допомогу вчителю як у фаховому, так і в матеріальному зростанні. Лише за таких умов наша шкільна родина міцнітиме. Хай так і буде!

 

Марія СТЕФУРАК,

керівник районного методоб`єднання учителів німецької мови.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2014/10/shkola-u-zelenij-prezentuvala-rajonnyj-seminar-z-nimetskoji-movy/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.