Газета по-надвірнянськи
 

Склад дільничних виборчих комісій з позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року одномандатного виборчого округу № 87

17 жовтня 2014, 13:56 | Рубрика: вибори-2014 Версія для друку Версія для друку 1,521 переглядів

Згідно з Постановою окружної виборчої комісії «Про затвердження дільничних виборчих комісій з позачергових виборів  народних депутатів України 26 жовтня 2014 року одномандатного виборчого округу № 87» від 10 жовтня 2014 року № 15.

Надвірнянський район

Дільнична виборча комісія № 260473

(районний будинок культури, майдан Шевченка, 29, м. Надвірна)

Голова комісії – Кушнір Василь Васильович, 02.04.1959 р. н., суб`єкт подання – Попович Василь Васильович.

Заступник голови комісії – Терлецька Галина Ігорівна, 08.02.1970 р. н., суб`єкт подання – Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна».

Секретар комісії – Іроденко Юрій Сергійович, 05.10.1993 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Члени комісії:

Карабанова Тетяна Калмуратівна, 01.03.1967 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Микитюк Ярослава Богданівна, 21.11.1959 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Ніколін Ігор Васильович, 27.12.1969 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Шляхетко Галина Миколаївна, 22.06.1959 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Шляхетко Іванна Михайлівна, 20.01.1987 р. н. суб`єкт подання – Максімова Наталія Іванівна.

Стасів Володимир Михайлович, 11.06.1965 р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Кочержук Ліана Михайлівна, 27.03.1971 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Гриньків Тетяна Михайлівна,  01.07.1986 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Николайчук Галина Іванівна, 14.04.1952 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Борис Людмила Володимирівна, 07.05.1960 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Микитюк Тетяна Іванівна, 02.09.1989 р. н.,  суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Ковтко Ірина Іллівна, 21.02.1974 р. н., суб`єкт подання – Савків Зіновій Юрійович.

Дубів Олександра Богданівна, 07.12.1977 р. н., суб`єкт подання – Тодорук Іван Іванович.

Кузьмин Дмитро Васильович, 05.08.1973 р. н., суб`єкт подання – Томків Микола Ігорович.

Горюк Василь Миколайович, 23.05.1978 р. н., суб`єкт подання – Чучук Володимир Ізидорович.

Дільнична виборча комісія № 260474

(школа № 1, вул. Чорновола, 15, м. Надвірна)

Голова комісії – Бродович Марія Ярославівна, 17.09.1980 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)».

Заступник голови комісії – Григораш Ярослав Олексійович, 23.06.1960 р. н., суб`єкт подання Партія регіонів, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Секретар комісії – Тимчук Уляна Русланівна, 05.08.1979 р. н., суб`єкт подання – Чучук Володимир Ізидорович.

Члени комісії:

Костик Світлана Станіславівна, 15.09.1968 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Гринішак Галина Іванівна, 19.02.1958 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Федак Володимир Васильович, 14.09.1958 р. н.,суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Жупник Анна Василівна, 27.01.1994 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Бойчук Мар’яна Василівна, 15.06.1990 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Михайлюк Юлія Іванівна, 11.08.1993 р. н., суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Дем’янець Володимир Дмитрович, 16.08.1964 р. н., суб`єкт подання – Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна».

Мойсеєнко Лариса Мар’янівна, 13.07.1950 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Туєшин Уляна Олегівна, 13.03.1995 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Пиндзин Анастасія Олександрівна, 22.05.1994 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Інтернет партія України».

Тимінська Уляна Ярославівна, 12.10.1978 р. н.,суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Штогрин Богдана Василівна, 12.04.1995 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Жупник Марія Михайлівна, 11.06.1971 р. н., суб`єкт подання – Савків Зіновій Юрійович.

Мушак Любомира Ярославівна, 26.04.1959 р. н., суб`єкт подання – Сванідзе Зураб Гелович.

Романчук Ольга Василівна, 15.07.1971 р. н., суб`єкт подання – Холопцев Юрій Миколайович.

Дільнична виборча комісія № 260475

(школа № 2, вул. Мазепи, 18, м. Надвірна)

Голова комісії – Подоляк Руслан Олександрович, 21.08.1983 р. н.,суб`єкт подання – Партія регіонів, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Заступник голови комісії – Твердохліб Надія Михайлівна, 18.02.1984 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)».

Секретар комісії – Бурма Олександр Валерійович, 11.05.1980 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Члени комісії:

Цівкач Галина Романівна, 11.07.1968 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Дідичук Олена Анатоліївна, 21.03.1968 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Іванюк Надія Анатоліївна, 13.02.1991 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Сергійчук Мар’яна Іванівна, 10.10.1979 р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Цюпило Богдан Васильович, 01.10.1984 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Максим’юк Надія Петрівна, 11.03.1984 р. н., суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Срібна Олександра Зіновіївна, 14.03.1987 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Кузюк Ольга Григорівна, 11.07.1954 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Гаєвич Ольга Василівна, 11.09.1992 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Микитюк Володимир Ігорович, 18.08.1988 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Кушнір Василь Васильович, 02.04.1959 р. н.,  суб`єкт подання – Попович Василь Васильович.

Казюк Святослав Іванович, 02.08.1990 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Ніколін Тарас Васильович, 18.03.1965 р. н., суб`єкт подання – Савків Зіновій Юрійович.

Власик Тамара Миколаївна,  26.10.1963 р. н., суб`єкт подання – Тодорук Іван Іванович.

Ніколін Лідія Семенівна, 28.05.1965 р. н., суб`єкт подання – Чучук Володимир Ізидорович.

Дільнична виборча комісія № 260476

(будинок культури НГВУ, вул. Шептицького, 36, м. Надвірна)

Голова комісії – Йосипенко Іван Васильович, 01.04.1991 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Заступник голови комісії – Єжак Уляна Ярославівна, 07.10.1987 р. н.,суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Секретар комісії – Четверик Ольга Анатоліївна, 25.12.1955 р. н.,суб`єкт подання – Партія регіонів, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Члени комісії – Максимюк Микола Дмитрович, 25.05.1945 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Степник Оксана Михайлівна,  19.09.1957 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Копчук Христина Миколаївна, 20.09.1983 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Гарбуз Тарас Дмитрович, 15.10.1973 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Кецман Олександра Михайлівна, 07.01.1983 р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Хілінський Тарас Васильович, 27.06.1990 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Павлишин Марія Іванівна, 23.05.1963 р. н., суб`єкт подання – Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна».

Андрусяк Ганна Петрівна, 07.09.1977 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Гаврилюк Надія Миколаївна, 15.09.1989 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)».

Лісничук Любов Миколаївна,  25.04.1962 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Курпіль Петро Петрович, 22.04.1979 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Кіт Анна Йосипівна, 24.04.1985 р. н., суб`єкт подання – Сванідзе Зураб Гелович.

Маркіна Марта Віталіївна, 05.03.1993 р. н., суб`єкт подання – Томків Микола Ігорович.

Костик Ольга Петрівна, 17.12.1969 р. н., суб`єкт подання – Устимчук Оксана Ігорівна.

Писуляк Світлана Дмитрівна,  25.01.1978 р. н., суб`єкт подання – Холопцев Юрій Миколайович.

Дільнична виборча комісія № 260477

(школа № 3, вул. В. Великого, 13А, м. Надвірна),

Голова комісії – Логойда Марія Іванівна, 22.08.1987 р. н., суб`єкт подання – Томків Микола Ігорович.

Заступник голови комісії – Опришко Андрій Володимирович, 23.11.1972 р. н., суб`єкт подання – Попович Василь Васильович.

Секретар комісії – Бучнєва Лариса Василівна, 24.01.1957 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Члени комісії:

Долішна Оксана Миколаївна, 25.03.1956 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Котлярова Галина Романівна, 27.11.1946 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Буній Руслана Степанівна, 20.10.1961 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Сушириба Юрій Геннадійович, 20.12.1985 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Буній Василь Богданович, 08.05.1994 р. н., суб`єкт подання – Максімова Наталія Іванівна.

Кобрин Іван Ігорович, 03.07.1976 р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Питлюк Любов Богданівна, 12.04.1978 р. н., суб`єкт подання – Партія регіонів, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Веселовський Віктор Михайлович, 11.04.1984 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)».

Лісничук Марія Степанівна, 07.05.1960 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Інтернет партія України».

Дунаєва Тетяна Рудольфівна, 28.11.1965 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Вацик Тетяна Валеріївна, 06.04.1968 р. н., суб`єкт подання – Савків Зіновій Юрійович.

Сушириба Лариса Степанівна,  05.06.1958 р. н., суб`єкт подання – Сванідзе Зураб Гелович.

Сушириба Євгенія Василівна, 06.04.1987 р. н., суб`єкт подання – Устимчук Оксана Ігорівна.

Дільнична виборча комісія № 260478

(гуртожиток НГВУ, вул. Кобринської, 14, м. Надвірна)

Голова комісії – Березицька Катерина Володимирівна,  08.11.1982 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)».

Заступник голови комісії – Остафійчук Мар’яна Ігорівна, 15.09.1993 р. н.,суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Секретар комісії – Місярич Галина Василівна, 11.01.1978 р. н., суб`єкт подання –  Томків Микола Ігорович.

Члени комісії:

Костик Юлія Олегівна, 12.07.1981 р. н. суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Туєшин Наталія Федорівна,  10.05.1945 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Космірак Мар’яна Михайлівна, 17.07.1981 р. н., суб`єкт подання – Максімова Наталія Іванівна.

Осташук Анна Дмитрівна,  10.05.1993 р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Костирко Уляна Василівна, 19.01.1987 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Гандзюк Марія Михайлівна,  08.06.1963 р. н.,  суб`єкт подання – Партія регіонів, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Триняк Ігор Вадимович, 16.08.1985 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Марчук Олександра Володимирівна, 29.03.1971 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Сенеджук Леся Богданівна, 19.12.1961 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Микитюк Леся Ігорівна, 04.10.1994 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Бойкович Ірина Ярославівна,  05.01.1989 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Кіч Катерина Степанівна, 27.11.1961 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Тонкіх Петро Михайлович,  04.06.1986 р. н., суб`єкт подання – Сванідзе Зураб Гелович.

Барило Андрій Володимирович, 18.10.1991 р. н., суб`єкт подання – Устимчук Оксана Ігорівна.

Тонкіх Тетяна Дмитрівна, 24.11.1989 р. н., суб`єкт подання – Чучук Володимир Ізидорович.

Дільнична виборча комісія № 260479

(палац культури коледжу НТУ, вул. Соборна, 106, м. Надвірна)

Голова комісії – Максим’юк Надія Петрівна, 11.03.1984 р. н., суб`єкт подання.

Заступник голови комісії – Гавкалюк Руслан Зіновійович, 24.03.1987 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)».

Секретар комісії – Кучер Тетяна Іванівна, 22.01.1984 р. н., суб`єкт подання – Сванідзе Зураб Гелович.

Члени комісії:

Людера Іванна Василівна, 24.05.1988 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Туєшин Наталія Богданівна, 23.02.1971 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Дуфенюк Любов Михайлівна, 06.09.1971 р. н., суб`єкт подання – Максімова Наталія Іванівна.

Савчук Ірина Василівна, 19.12.1974 р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Спасюк Христина Орестівна, 23.01.1992 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Зінякова Ірина Ярославівна, 02.11.1984 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Інтернет партія України».

Томин Христина Василівна, 26.11.1987 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Кривенко Тетяна Ігорівна, 14.06.1970 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Балабан Андрій Васильович, 18.12.1985 р. н., суб`єкт подання – Попович Василь Васильович.

Шулепин Тарас Васильович, 31.07.1983 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Кочержук Галина Іванівна, 30.03.1965 р. н., суб`єкт подання – Савків Зіновій Юрійович.

Філяк Наталія Василівна, 11.03.1988 р. н., суб`єкт подання –     Тодорук Іван Іванович.

Савчук Тетяна Василівна, 14.02.1978 р. н., суб`єкт подання – Томків Микола Ігорович.

Дільнична виборча комісія № 260480

(військово-спортивний ліцей, вул. Сірика, 1А, м. Надвірна)

Голова комісії – Іванків Наталія Андріївна, 11.08.1968 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Заступник голови комісії – Ясишин Світлана Миколаївна, 27.08.1976 р. н., суб`єкт подання – Партія Регіонів, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Секретар комісії – Гаврильчук Людмила Юріївна, 20.11.1974 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)».

Члени комісії:

Яремин Ольга Михайлівна, 24.07.1985 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Залютинський Анатолій Валерійович, 20.06.1967 р. н., суб`єкт подання – Максімова Наталія Іванівна.

Самборська Лілія Василівна, 12.05.1968 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Гаврилов Дмитро Володимирович, 02.11.1995 р. н., суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Басай Дарія Василівна, 10.10.1964 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Костирко Андрій Романович, 14.03.1984 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Інтернет партія України».

Нагірна Ірина Богданівна, 01.08.1996 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Самборський Петро Васильович, 02.07.1965 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Павлюк Марія Юріївна, 07.04.1976 р. н., суб`єкт подання – Попович Василь Васильович.

Анрійків Ярослав Андрійович, 22.09.1952 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Костирко Лариса Михайлівна, 26.06.1990 р. н., суб`єкт подання – Сванідзе Зураб Гелович.

Буній Тетяна Миронівна, 20.12.1971 р. н., суб`єкт подання – Томків Микола Ігорович.

Полатайко Рома Василівна, 25.03.1961 р. н., суб`єкт подання – Устимчук Оксана Ігорівна.

Дільнична виборча комісія № 260481

(гуртожиток ПТУ, вул. Ломоносова, 3, м. Надвірна)

Голова комісії – Загайкевич Наталія Дмитрівна, 01.04.1962 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Заступник голови комісії – Курилюк Світлана Василівна, 02.12.1971 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Секретар комісії – Складановська Оксана Михайлівна, 10.11.1981 р. н., суб`єкт подання – Сванідзе Зураб Гелович.

Члени комісії:

Дров’яних Ірина Павлівна, 24.07.1941 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Більчак Наталія Василівна, 20.04.1970 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Ружевич Ірина Володимирівна, 05.11.1982 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Мартинюк Олеся Миколаївна, 15.04.1990 р. н., суб`єкт подання – Максімова Наталія Іванівна.

Катаман Галина Дмитрівна, 19.11.1963 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Холява Ганна Михайлівна, 22.08.1955 р. н., суб`єкт подання – Партія Регіонів, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Поварчук Петро Петрович, 20.03.1978 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Чудаков Ярослав Вікторович, 20.10.1988 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Федорчук Катерина Василівна, 23.04.1962 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)».

Андрейчук Віктор Михайлович, 29.12.1975 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Інтернет партія України».

Федорів Тамара Ярославівна, 25.05.1989 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Бльох Уляна Дмитрівна, 19.06.1983 р. н., суб`єкт подання – Попович Василь Васильович.

Струтинська Мар’яна Ігорівна, 13.02.1987 р. н., суб`єкт подання – Савків Зіновій Юрійович.

Попович Наталія Дмитрівна, 13.08.1988 р. н., суб`єкт подання – Устимчук Оксана Ігорівна.

Яворська Любомира Вікторівна, 07.12.1955 р. н., суб`єкт подання – Холопцев Юрій Миколайович.

Дільнична виборча комісія № 260482

(школа, вул. Шевченка, 291, смт. Битків)

Голова комісії – Ткачук Ганна Василівна, 03.06.1962 р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Заступник голови комісії – Андрусяк Марія Михайлівна, 05.04.1959 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Секретар комісії – Максимюк Леся Василівна, 18.05.1992 р. н., суб`єкт подання – Тодорук Іван Іванович.

Члени комісії:

Дронюк Ганна Василівна, 27.05.1959 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Чундишк Оксана Михайлівна, 05.10.1985 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Осташук Іванна Михайлівна, 26.07.1982 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Ломпас Катерина Петрівна, 12.07.1972 р. н., суб`єкт подання – Максімова Наталія Іванівна.

Гордіца Андрій Миколайович, 15.04.1988 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Букатюк Іванна Іванівна, 26.01.1990 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Луцька Марія Михайлівна, 18.02.1990 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Інтернет партія України».

Худецька Марія Миколаївна, 15.08.1976 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Букатюк Мар`яна Василівна, 18.06.1986 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Ломпас Василь Васильович, 03.12.1987 р. н., суб`єкт подання – Савків Зіновій Юрійович.

Ломпас Ірина Романівна, 17.09.1995 р. н., суб`єкт подання – Сванідзе Зураб Гелович.

Глінська Ганна Михайлівна, 29.01.1975 р. н., суб`єкт подання – Томків Микола Ігорович.

Москалюк Марія Миколаївна, 14.08.1963 р. н., суб`єкт подання – Устимчук Оксана Ігорівна.

Томуняк Іван Іванович, 23.02.1969 р. н., суб`єкт подання – Холопцев Юрій Миколайович.

Бойчук Марія Іванівна, 09.09.1991 р. н., суб`єкт подання – Чучук Володимир Ізидорович.

Дільнична виборча комісія № 260483

(цех видобутку нафти і газу № 2 НГВУ, вул. Михайлюка, смт. Битків)

Голова комісії – Бенюк Микола Миколайович, 18.04.1993 р. н., суб`єкт подання – Холопцев Юрій Миколайович.

Заступник голови комісії – Букатюк Іванна Олексіївна, 10.05.1984 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Секретар комісії – Голубчак Оксана Іванівна, 20.04.1993 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Члени комісії:

Василаш Ольга Михайлівна, 15.04.1961 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Голубчак Василь Михайлович, 05.06.1965 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Гунда Тетяна Любомирівна, 26.02.1994 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Годзюр Марія Михайлівна, 22.03.1969 р. н., суб`єкт подання – Максімова Наталія Іванівна.

Андрусяк Уляна Ярославівна, 08.10.1983 р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Куриляк Тетяна Степанівна, 28.07.1977 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Пилип’юк Михайло Іванович, 13.06.1963 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Зеленчук Галина Іванівна, 23.01.1986 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)».

Стефанчук Катерина Михайлівна, 07.12.1995 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Драновська Лілія Іскандерівна, 28.02.1980 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Рогів Ганна Іванівна, 04.01.1966 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Кузьмич Олеся Василівна, 27.09.1971 р. н., суб`єкт подання – Сванідзе Зураб Гелович.

Мала Галина Дмитрівна, 08.08.1964 р. н., суб`єкт подання – Томків Микола Ігорович.

Дільнична виборча комісія № 260484

(школа, вул. Промислова, смт. Битків)

Голова комісії – Максим’юк Наталія Володимирівна, 04.04.1983 р. н., суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Заступник голови комісії – Гриценко Любомир Ярославович, 16.10.1964 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Секретар комісії – Годзюр Дмитро Дмитрович, 09.11.1983 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Члени комісії:

Вінтоняк Василь Йосипович, 29.11.1963 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Крицька Ірина Федорівна, 11.01.1987 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Пристай Галина Іванівна, 24.01.1985 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Гунда Галина Миколаївна, 04.05.1972 р. н., суб`єкт подання – Максімова Наталія Іванівна.

Годзюр Наталія Дмитрівна, 21.08.1988 р. н.,        суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Ломпас Марія Дмитрівна, 15.12.1969 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Максим’юк Михайло Іванович, 10.06.1940 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Бойчук Мар’яна Іванівна, 31.05.1988 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)».

Бойчук Лідія Миколаївна, 10.04.1984 р. н., суб`єкт подання – Попович Василь Васильович.

Підзамецька Юлія Іванівна, 12.05.1972 р. н., суб`єкт подання – Тодорук Іван Іванович.

Остап’юк Ірина Тарасівна, 27.06.1993 р. н., суб`єкт подання – Устимчук Оксана Ігорівна.

Дільнична виборча комісія № 260485

(Народний дім, вул. 16 Липня, 227А, смт. Делятин)

Голова комісії – Костик Олександр Дмитрович, 25.11.1957 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Заступник голови комісії – Довбенюк Мар’яна Ігорівна, 02.06.1983 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Секретар комісії – Росінська Марія Іванівна, 24.08.1985 р. н., суб`єкт подання – Попович Василь Васильович.

Члени комісії:

Стефурак Галина Михайлівна, 20.05.1973 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Соловко Любов Петрівна, 28.05.1943 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Мельник Людмила Дмитрівна, 28.02.1972 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Грещук Ліана Михайлівна, 22.04.1964 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Костюк Іванна Василівна, 02.07.1989 р. н., суб`єкт подання – Максімова Наталія Іванівна.

Мельник Назарій Дмитрович, 26.12.1994 р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Голіней Степан Іванович, 05.04.1934 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Дердюк Оксана Михайлівна, 27.09.1984 р. н., суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Коцюбович Любов Любомирівна, 01.01.1996 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко).

Брайляк Любов Василівна, 30.01.1967 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Яворський Любомир Васильович, 18.04.1976 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «ПРАВИЙ СЕКТОР».

Товпашко Дмитро Миколайович, 20.09.1948 р. н., суб`єкт подання – Сванідзе Зураб Гелович.

Вацик Роман Михайлович, 24.09.1991 р. н., суб`єкт подання – Тодорук Іван Іванович.

Струк Вікторія Іванівна, 11.05.1983 р. н., суб`єкт подання – Томків Микола Ігорович.

Товпашко Марія Іванівна, 30.05.1976 р. н., суб`єкт подання – Холопцев Юрій Миколайович.

Дільнична виборча кмісія № 260486

(навчально-виховний комплекс, вул. 16 Липня, 113В, смт. Делятин)

Голова комісії – Баранович Наталія Василівна, 01.01.1968 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Заступник голови комісії – Семенюк Іванна Юріївна, 31.12.1982 р. н., суб`єкт подання – Чучук Володимир Ізидорович.

Секретар комісії – Нищей Ярослава Ярославівна, 15.05.1959 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Члени комісія:

Андруняк Галина Михайлівна, 21.01.1957 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Тодощук Марія Михайлівна, 14.10.1952 р. н., суб`єкт подання – Максімова Наталія Іванівна.

Полікарпова Ірина Юріївна, 26.11.1978 р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Наумлюк Іванна Богданівна, 15.07.1982 р. н., суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Голіней Марія Василівна, 15.02.1990 р. н., суб`єкт подання – Партія «ВІДРОДЖЕННЯ».

Яворський Іван Іванович, 14.08.1980 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Яворський Іван Іванович, 14.07.1980 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Боднарук Світлана Василівна, 08.11.1977 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Коцюбович Ірина Михайлівна, 07.04.1978 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)».

Нищей Надія Юріївна, 26.11.1989 р. н.,     суб`єкт подання – Політична партія «Інтернет партія України».

Дисько Степан Миколайович, 12.01.1978 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Гнатюк Марія Михайлівна, 14.05.1990 р. н., суб`єкт подання – Савків Зіновій Юрійович.

Бігун Василь Михайлович, 08.10.1983 р. н., суб`єкт подання – Холопцев Юрій Миколайович.

Дільнична виборча комісія № 260487

(школа, вул. Шевелівка, 21, смт. Делятин)

Голова комісії – Стефанишин Олександра Федорівна, 30.03.1986 р. н., суб`єкт подання – Попович Василь Васильович.

Заступник голови комісії – Климко Олеся Михайлівна, 27.05.1985 р. н., суб`єкт подання – Максімова Наталія Іванівна.

Секретар комісії – Гнатишин Дарія Мирославівна, 23.01.1970 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Члени комісії:

Гоголь Світлана Мирославівна, 16.10.1964 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Римарук Тарас Володимирович, 25.11.1961 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Бахмат Марія Іванівна, 07.05.1969 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Колодчук Галина Яківна, 04.01.1956 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Коцюбович Любомир Романович, 01.01.1967 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)».

Савчук Галина Йосипівна, 14.05.1972 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Інтернет партія України».

Петріщак Ярослав Васильович, 25.12.1947 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Орловська Любов Василівна, 12.08.1980 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Масевич Надія Юріївна, 11.07.1995 р. н., суб`єкт подання – Савків Зіновій Юрійович.

Вольвин Надія Василівна, 24.12.1973 р. н., суб`єкт подання – Тодорук Іван Іванович.

Василаш Наталія Дмитрівна, 08.10.1974 р. н., суб`єкт подання – Устимчук Оксана Ігорівна.

Яворська Романа Зіновіївна, 13.02.1970 р. н., суб`єкт подання – Холопцев Юрій Миколайович.

Джуранюк Галина Іванівна, 24.01.1980 р. н., суб`єкт подання – Чучук Володимир Ізидорович.

Дільнична виборча комісія № 260488

(школа, вул. Любіжня, 130А, смт. Делятин)

Голова комісії – Боднарук Галина Василівна, 01.10.1972 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Заступник голови комісії – Грещук Богдан Олексійович, 20.08.1964 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)».

Секретар комісії – Гавриш Оксана Василівна, 17.09.1983 р. н., суб`єкт подання – Томків Микола Ігорович.

Члени комісії:

Стельмащук Оксана Василівна, 12.01.1963 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Довбенюк Василь Дмитрович, 22.08.1956 р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Боднарук Христина Богданівна, 04.08.1996 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Стефанів Назар Федорович, 31.03.1985 р. н., суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Кіндратчук Наталія Ярославівна, 13.04.1978 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Флис Параска Юріївна, 16.03.1966 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Хопта Надія Михайлівна, 30.05.1991 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Вальків Михайло Степанович, 31.05.1969 р. н., Політична партія «Інтернет партія України».

Довбенюк Ігор Михайлович, 09.04.1960 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Остап’юк Василь Васильович, 31.12.1991 р. н., суб`єкт подання – Сванідзе Зураб Гелович.

Ломпас Любов Андріївна, 08.05.1970 р. н., суб`єкт подання – Тодорук Іван Іванович.

Мисливчук Євгеній Олегович, 06.01.1991 р. н., суб`єкт подання – Устимчук Оксана Ігорівна.

Мисливчук Олег Михайлович, 07.01.1965 р. н., суб`єкт подання – Чучук Володимир Ізидорович.

Дільнична виборча комісія № 260489

(школа, вул. Авіаційна, смт. Делятин)

Голова комісії – Дяченко Дмитро Дмитрович, 22.10.1949 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Заступник голови комісії – Бойчук Михайло Володимирович, 01.01.1952 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Секретар комісії – Пасічняк Марія Остапівна, 09.01.1983 р. н., суб`єкт подання – Савків Зіновій Юрійович.

Члени комісії:

Кувік Оксана Богданівна, 11.06.1970 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Микицей Василь Олексійович, 14.07.1949 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Гуслякова Оксана Дмитрівна, 18.01.1981 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Черленюк Галина Харийсівна, 10.02.1958 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Цибик Ігор Андрійович, 23.02.1983 р. н., суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Мартинюк Анатолій Адамович, 09.02.1971 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Григорська Анна Володимирівна, 03.04.1991 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Інтернет партія України».

Луців Наталія Мар`янівна, 21.03.1976 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Свистяк Наталія Іванівна, 01.04.1983 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Бублик Галина Володимирівна, 26.08.1978 р. н., суб`єкт подання – Сванідзе Зураб Гелович.

Іванюк Василь Васильович, 15.03.1982 р. н., суб`єкт подання – Тодорук Іван Іванович.

Фоменко Костянтин Юрійович, 19.01.1977 р. н., суб`єкт подання – Устимчук Оксана Ігорівна.

Литвак Оксана Богданівна, 18.10.1985 р. н., суб`єкт подання – Чучук Володимир Ізидорович.

Дільнична виборча дільниця № 260490

(селищна рада, вул. Незалежності, 109А, смт. Ланчин)

Голова комісії – Гресько Василь Іванович, 25.07.1973 р. н., суб`єкт подання – Холопцев Юрій Миколайович.

Заступник голови комісії – Яворська Марія Михайлівна, 22.07.1965 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Секретар комісії – Стефанців Аліна Василівна, 06.12.1990 р. н., суб`єкт подання – Устимчук Оксана Ігорівна.

Члени комісії:

Андрушко Наталія Лук’янівна, 03.05.1962 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Стефанців Іван Михайлович, 25.02.1987 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Петруняк Любов Юріївна, 22.10.1980 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Мельничук Наталія Іванівна, 21.03.1974 р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Дутчак Любов Василівна, 05.08.1974 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Дем’янців Марія Степанівна, 04.10.1969 р. н., суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Марусин Наталія Дмитрівна, 30.11.1976 р. н., суб`єкт подання – Партія регіонів, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Курищук Михайло Михайлович, 29.09.1963 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Білоус Любов Василівна, 07.04.1979 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)».

Павлик Надія Михайлівна, 03.03.1995 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Жолобчук Марія Іванівна, 20.06.1958 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Дяченко Олеся Василівна, 20.03.1990 р. н., суб`єкт подання –  Радикальна Партія Олега Ляшка.

Мацюк Ірина Василівна, 01.01.1990 р. н., суб`єкт подання – Сванідзе Зураб Гелович.

Іванюк Любов Ярославівна, 23.02.1987 р. н., суб`єкт подання – Тодорук Іван Іванович.

Іванюк Марія Михайлівна, 14.04.1991 р. н., суб`єкт подання – Томків Микола Ігорович.

Дільнична виборча комісія № 260491

(Народний дім, вул. Незалежності, 142, смт. Ланчин)

Голова комісії – Мельник Дмитро Ярославович, 08.11.1976 р. н., суб`єкт подання – Томків Микола Ігорович.

Заступник голови комісії – Голіней Любов Василівна, 20.08.1982 р. н., суб`єкт подання – Тодорук Іван Іванович.

Секретар комісії – Кобиляцька Марія Михайлівна, 11.08.1988 р. н., суб`єкт подання – Максімова Наталія Іванівна.

Члени комісії:

Яремин Наталія Михайлівна, 12.10.1962 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Голіней Ольга Лук’янівна, 27.10.1958 р. р., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Казюк Ганна Юріївна, 17.09.1959 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Климко Любов Юріївна 27.09.1975 р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Нагорняк Василь Миколайович, 20.04.1990 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Балабан Світлана Михайлівна, 14.08.1972 р. н., суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Щербатюк Тетяна Василівна, 25.09.1992 р. н., суб`єкт подання – Партія «ВІДРОДЖЕННЯ».

Захарчук Галина Михайлівна, 02.06.1969 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Яворська Віра Василівна, 02.04.1990 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Федоришин Роман Васильович, 05.03.1983 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Інтернет партія України».

Голіней Ірина Василівна, 12.11.1972 р. р., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Жолобчук Любомир Миколайович, 15.04.1982 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Брунько Тетяна Іванівна, 02.10.1988 р. н., Радикальна Партія Олега Ляшка.

Мельник Любов Миколаївна, 22.01.1983 р. н., суб`єкт подання – Сванідзе Зураб Гелович.

Микитишин Юрій Васильович, 25.04.1975 р. н., суб`єкт подання – Холопцев Юрій Миколайович.

Дільнична виборча комісія № 260492

(школа, вул. 30 років Перемоги, 6, смт. Ланчин)

Голова комісії – Сенчук Меланія Василівна, 01.01.1949 р. н., суб`єкт подання – Устимчук Оксана Ігорівна.

Заступник голови комісії – Процюк Оксана Тарасівна, 01.02.1993 р. н., суб`єкт подання – Чучук Володимир Ізидорович.

Секретар комісії – Янко Наталія Дмитрівна, 31.07.1976 р. н., Політична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Члени комісії:

Мандзюк Ганна Миколаївна, 22.07.1964 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Іванюк Марія Степанівна, 27.09.1965 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Захарчук Оксана Дмитрівна, 18.11.1972 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Голіней Оксана Василівна, 02.01.1969      р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Загайкевич Наталія Юріївна, 26.01.1996 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович

Косюк Любов Василівна, 29.05.1970 р. н., суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Луцик Любов Михайлівна, 11.01.1980 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Федоришин Мар`яна Михайлівна, 17.08.1986 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Інтернет партія України».

Яремин Михайло Михайлович, 06.08.1982 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Гресько Галина Василівна, 11.03.1975 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Яворська Ольга Василівна, 05.10.1993 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Мацюк Михайло Васильович, 21.11.1993 р. н., суб`єкт подання – Савків Зіновій Юрійович.

Круп’яш Марина Михайлівна, 27.05.1992 р. н., суб`єкт подання – Тодорук Іван Іванович.

Данищук Любов Дмитрівна, 09.09.1978 р. н., суб`єкт подання – Томків Микола Ігорович.

Захарчук Роман Михайлович, 14.10.1960 р. н., суб`єкт подання – Холопцев Юрій Миколайович.

Дільнична виборча комісія № 260493

(будинок культури, ур. Центр, 104А, с. Бистриця)

Голова комісії – Яремчук Василь Васильович, 01.01.1973 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Заступник голови комісії – Остап’юк Марія Василівна, 12.05.1970 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Секретар комісії – Гуш Уляна Миколаївна, 05.10.1989 р. н., суб`єкт подання – Холопцев Юрій Миколайович.

Члени комісії:

Каралаш Галина Василівна, 02.10.1957 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Яремчук Василь Васильович, 28.03.1969 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Косюк Надія Михайлівна, 19.11.1984 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Ткачук Ганна Ярославівна, 25.09.1989 р. н., суб`єкт подання – Максімова Наталія Іванівна.

Яремчук Іван Юрійович, 28.06.1984 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Рогів Марія Василівна,14.09.1963 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Ткачовська Наталія Тарасівна, 27.02.1985 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)».

Питлюк Володимир Володимирович, 14.07.1990 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Гуцько Тетяна Ігорівна, 24.05.1982 р. н., суб`єкт подання – Попович Василь Васильович.

Яремчук Ірина Миколаївна, 08.01.1988 р. н., суб`єкт подання – Савків Зіновій Юрійович.

Яремчук Іван Михайлович, 11.05.1976 р. н., суб`єкт подання – Томків Микола Ігорович.

Грабівчук Надія Михайлівна, 14.11.1955 р. н., суб`єкт подання – Устимчук Оксана Ігорівна.

Грабівчук Василь Васильович, 06.02.1977 р. н., суб`єкт подання – Чучук Володимир Ізидорович

Дільнична виборча комісія № 260494

(школа, вул. Підгірянки, 97, с. Білі Ослави)

Голова комісії – Лейбюк Світлана Василівна, 25.10.1976 р. н., суб`єкт подання – Сванідзе Зураб Гелович.

Заступник голови комісії – Козьмин Микола Васильович, 22.06.1973 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Секретар комісії – Боднарук Марія Петрівна, 16.07.1991 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Члени комісії:

Струк Оксана Михайлівна, 19.01.1974 р. н., Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Лейбюк Микола Миколайович, 05.12.1993 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Дячук Вікторія Степанівна, 18.09.1980      р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович

Струк Василь Васильович, 11.10.1974 р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Бойко Любов Іванівна, 21.10.1979 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Струк Руслан Ярославович, 11.02.1993 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Василинюк Дмитро Федорович, 07.11.1977 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Грещук Іван Іванович, 03.10.1958 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Струк Надія Олексіївна, 24.02.1977 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Поварчук Оксана Василівна, 21.02.1976 р. н., суб`єкт подання – Попович Василь Васильович.

Почтар Михайло Володимирович, 18.11.1983 р. н., суб`єкт подання – Савків Зіновій Юрійович.

Боднарук Василь Дмитрович, 03.01.1974 р. н., суб`єкт подання – Тодорук Іван Іванович.

Левицька Марта Миронівна, 10.05.1968 р. н., суб`єкт подання – Томків Микола Ігорович.

Поварчук Назарій Васильович, 08.09.1996 р. н., суб`єкт подання – Холопцев Юрій Миколайович.

Дячук Микола Володимирович, 13.07.1989 р. н., суб`єкт подання – Чучук Володимир Ізидорович.

Дільнична виборча комісія № 260495

(сільська рада, вул. Підгірянки, 150А, с. Білі Ослави)

Голова комісії – Лейбюк Оксана Василівна, 10.04.1976 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Заступник голови комісії – Герасим Василь Дмитрович, 11.02.1971 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Секретар комісії – Бойко Галина Василівна, 06.11.1974 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Члени комісії:

Щербюк Марія Юріївна, 01.08.1952 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Щербюк Василь Дмитрович, 06.06.1966 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Щербюк Людмила Михайлівна, 22.08.1969 р. н., суб`єкт подання – Максімова Наталія Іванівна.

Гринюк Дмитро Дмитрович, 01.01.1964  р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Щербюк Іванна Василівна, 25.06.1978 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Юркевич Любава Михайлівна, 27.01.1979 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)».

Ванчуляк Марта Романівна, 27.10.1980 р.н., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Щербюк Юлія Василівна, 13.11.1993 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Щербюк Галина Дмитрівна, 01.08.1971 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Поварчук Петро Васильович, 07.03.1993 р. н., суб`єкт подання – Попович Василь Васильович.

Боднарук Марія Михайлівна, 05.07.1976 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Левицький Антон Юрійович, 29.10.1966 р. н., суб`єкт подання – Томків Микола Ігорович.

Поварчук Марія Іллінічна, 24.08.1974 р. н., суб`єкт подання – Устимчук Оксана Ігорівна.

Лейбюк Мар’яна Василівна, 12.05.1984 р. н., суб`єкт подання – Холопцев Юрій Миколайович.

Левицький Василь Юрійович, 27.01.1958 р. н., суб`єкт подання – Чучук Володимир Ізидорович.

Дільнична виборча комісія № 260496

(школа, вул. Грушевського, 55, с. Верхній Майдан)

Голова комісії – Андрейчук Олександра Іванівна, 17.08.1969 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Заступник голови комісії – Онуфрак Олена Василівна, 31.10.1981 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Секретар комісії – Свідрак Наталія Миколаївна, 28.10.1970 р. н., суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Члени комісії:

Лозинський Володимир Ярославович, 10.03.1988 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Ментинська Марія Дмитрівна, 09.09.1972 р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Николайчук Богдан Богданович, 26.08.1974 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Зьола Оксана Василівна, 22.06.1972 р. н., Політична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Гайдаш Наталія Миколаївна, 02.01.1966 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Інтернет партія України».

Гличак Ольга Василівна,12.01.1987 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Гайдаш Світлана Дмитрівна, 07.08.1967 р. н., суб`єкт подання – Попович Василь Васильович.

Брайк Наталія Михайлівна, 13.03.1983 р. н., суб`єкт подання – Савків Зіновій Юрійович.

Яремин Марія Федорівна, 16.11.1985 р. н., суб`єкт подання – Сванідзе Зураб Гелович.

Глинчак Наталія Степанівна, 10.06.1970 р. н., суб`єкт подання – Тодорук Іван Іванович.

Токарук Ганна Іванівна, 12.06.1961 р. н., суб`єкт подання – Устимчук Оксана Ігорівна.

Токарук Микола Михайлович, 14.05.1980 р. н., суб`єкт подання – Холопцев Юрій Миколайович.

Онуфрак Олександра Михайлівна, 05.06.1981 р. н., суб`єкт подання –  Чучук Володимир Ізидорович.

Дільнична виборча комісія № 260497 

(будинок культури, вул. Грушевського, 2, с. Волосів)

Голова комісії – Чернець Олександра Романівна, 20.12.1981 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Заступник голови комісії – Глинчак Надія Ярославівна, 23.05.1975 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Секретар комісії – Приймак Уляна Романівна, 24.01.1987 р. н., суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Члени комісії:

Тонких Іван Костянтинович, 28.09.1990 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Ільків Оксана Василівна, 24.04.1973 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Ерстенюк Наталія Михайлівна, 14.02.1971 р. н., суб`єкт подання – Максімова Наталія Іванівна.

Ільків Мар’яна Ігорівна, 03.08.1995 р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Джура Уляна Ярославівна, 29.09.1984 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Попович Андрій Дмитрович, 10.05.1969 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)».

Андрейчук Галина Степанівна, 01.02.1962 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Інтернет партія України».

Бариляк Тетяна Василівна, 23.08.1983 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Федоришин Оксана Михайлівна, 17.03.1985 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка».

Андрусяк Галина Романівна, 17.02.1970 р. н., суб`єкт подання – Попович Василь Васильович.

Бариляк Віра Ігорівна, 14.10.1989 р. н., суб`єкт подання – Савків Зіновій Юрійович.

Бариляк Леся Миколаївна, 16.05.1987 р. н., суб`єкт подання – Тодорук Іван Іванович.

Маланюк Ольга Михайлівна, 09.03.1962 р. н., суб`єкт подання – Томків Микола Ігорович.

 Дільнична виборча комісія № 260498

(школа, вул. Українська, 78, с. Гаврилівка)

Голова комісії – Маслій Василь Володимирович, 17.12.1957 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Заступник голови комісії – Мельник Валентина Василівна, 21.07.1985 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Секретар комісії – Воробець Любомир Михайлович, 24.07.1995 р. н., суб`єкт подання – Устимчук Оксана Ігорівна.

Члени комісії:

Бойко Оксана Василівна, 27.11.1976 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Гвоздянчук Наталія Дмитрівна, 12.06.1972 р. н., суб`єкт подання – Максімова Наталія Іванівна.

Андрусяк Анатолій Іванович, 06.04.1973 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Слободян Іван Володимирович, 12.09.1990 р. н., суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Труфан Галина Михайлівна, 06.04.1968 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Передрук Марія Миколаївна, 11.01.1977 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Клим’юк Ганна Іванівна, 21.03.1971 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Пилип’як Марія Василівна, 11.11.1958 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Слободян Тетяна Василівна, 08.07.1985 р. н., суб`єкт подання – Попович Василь Васильович.

Маслій Ольга Михайлівна, 11.03.1983 р. н., суб`єкт подання – Савків Зіновій Юрійович.

Вельган Марія Василівна, 29.05.1971 р. н., суб`єкт подання – Тодорук Іван Іванович.

Грицяк Марія Іванівна, 10.03.1968 р. н., суб`єкт подання – Томків Микола Ігорович.

Адам’юк Христина Василівна, 23.03.1992 р. н., суб`єкт подання – Холопцев Юрій Миколайович.

Дільнична виборча комісія № 260499

(школа, вул. Українська, 78, с. Гаврилівка)

Голова комісії – Гереджук Людмила Романівна, 14.10.1987 р. н.,  суб`єкт подання –  Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)».

Заступник голови комісії – Молитовник Лілія Михайлівна, 17.05.1978 р. н., суб`єкт подання – Томків Микола Ігорович.

Секретар комісії – Приймак Дарія Іванівна, 07.06.1992 р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Члени комісії:

Стефурак Ольга Євгенівна, 05.12.1988 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Юрчило Вікторія Василівна, 07.07.1995 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Глинчак Ярослава Михайлівна, 29.08.1957 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Сідляр Ірина Василівна, 02.12.1975 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Юрчило Світлана Дмитрівна, 19.07.1969 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Стефурак Володимир Михайлович, 12.04.1982 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Ломпас Ольга Василівна, 24.05.1975 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Яковішак Марія Іванівна, 08.03.1956 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Бойко Іван Васильович, 02.08.1968 р. н., суб`єкт подання – Попович Василь Васильович.

Манівчук Іванна Богданівна, 12.09.1993 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Адам’юк Мар’яна Василівна, 05.04.1992 р. н., суб`єкт подання – Савків Зіновій Юрійович.

Манівчук Дмитро Іванович, 21.07.1991 р. н., суб`єкт подання – Тодорук Іван Іванович.

Адам’юк Анатолій Васильович, 28.03.1993 р. н., суб`єкт подання – Устимчук Оксана Ігорівна.

Дільнична виборча комісія № 260500

(будинок культури, вул. Д. Синяка, 2, с. Гвізд)

Голова комісії – Іванюк Оксана Василівна, 03.05.1990 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Заступник голови комісії – Синяк Олександра Ярославівна, 20.08.1961 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Секретар комісії – Яцейко Тетяна Василівна, 27.12.1991 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Члени комісії:

Гаврилюк Іван Васильович, 03.01.1942 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Прокоп’юк Микола Васильович, 26.09.1957 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Дерещук Тетяна Ярославівна, 22.10.1967 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Николюк Світлана Миколаївна, 16.11.1970 р. н., суб`єкт подання – Максімова Наталія Іванівна.

Синяк Дмитро Ярославович, 01.11.1975 р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Головчук Андрій Миколайович, 30.09.1990 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Божак Тарас Васильович, 06.10.1989 р. н., суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Текинчук Любов Федорівна, 25.12.1955 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Михайлюк Надія Богданівна, 01.12.1983 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Яцюк Олександра Василівна, 09.04.1984 р. н., суб`єкт подання – Попович Василь Васильович.

Пилипюк Тетяна Ярославівна, 08.11.1973 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Янцюк Івана Михайлівна, 07.07.1978 р. н., суб`єкт подання – Сванідзе Зураб Гелович.

Божак Олександра Василівна, 27.09.1980 р. н., суб`єкт подання – Томків Микола Ігорович.

Гандзюк Олександра Іванівна, 03.09.1984 р. н., суб`єкт подання – Устимчук Оксана Ігорівна.

Пасечний Іван Васильович, 05.03.1979 р. н., суб`єкт подання – Чучук Володимир Ізидорович.

Дільнична виборча комісія № 260501

(сільська рада, вул. Д. Синяка, 126, с. Гвізд)

Голова комісії – Веселовська Галина Михайлівна, 15.06.1987 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)».

Заступник голови комісії – Андрейчук Наталія Василівна, 15.12.1984 р. н., суб`єкт подання – Тодорук Іван Іванович.

Секретар комісії – Василик Любов Іванівна, 08.03.1981 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Члени комісії:

Микитюк Людмила Михайлівна, 25.06.1978 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Пилип’юк Віра Миронівна, 25.11.1990 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Жупник Василь Васильович, 04.07.1979 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Ців’юк Світлана Дмитрівна, 11.01.1975 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Кепещук Світлана Михайлівна, 14.12.1972 р. н., суб`єкт подання – Максімова Наталія Іванівна.

Пасєчна Ірина Ігорівна, 13.12.1986 р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Жупник Марія Ярославівна, 10.01.1978 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Николюк Роман Миколайович, 19.09.1995 р. н., суб`єкт подання – ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Пилип’юк Марія Ярославівна, 06.08.1971 р. н., Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Сахарчук Ярослав Іванович, 15.09.1954 р. н., Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Семенюк Марія Петрівна, 21.10.1954 р., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Іванюк Михайло Миколайович, 20.11.1993 р. н., суб`єкт подання – Попович Василь Васильович.

Николюк Володимир Васильович, 18.07.1991 р. н., суб`єкт подання – Чучук Володимир Ізидорович.

Дільнична виборча комісія № 260502

(навчально-виховний комплекс, вул. Шевченка, 14, с. Добротів)

Голова комісія – Крупей Олександра Миколаївна,  03.10.1991 р.н ., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Заступник голови комісії – Дяченко Уляна Михайлівна 28.01.1982 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Секретар комісії – Петруняк Іван Михайлович, 07.07.1968 р. н., суб`єкт подання – Холопцев Юрій Миколайович.

Члени комісії:

Білоус Наталія Олександрівна, 13.06.1973 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Голіней Ганна Іванівна, 21.09.1953 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Гресько Василь Олексійович, 25.01.1957 р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Нагорняк Михайло Михайлович, 23.05.1990 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Петруняк Євдокія Михайлівна, 24.06.1971 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Маковійчук Василь Степанович, 26.03.1949 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Цибульник Павло Володимирович, 23.01.1983 р. н, суб`єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)».

Пасічна Любов Дмитрівна, 03.06.1973 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Інтернет партія України».

Блок Андрій Володимирович, 01.11.1979 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Голіней Галина Іванівна, 08.11.1978 р. н, суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Дяченко Марія Юріївна, 03.03.1989 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Петруняк Любов Іванівна, 26.12.1988 р. н., суб`єкт подання – Сванідзе Зураб Гелович.

Докторук Марина Михайлівна, 22.03.1990 р. н., суб`єкт подання – Тодорук Іван Іванович.

Ясінський Василь Васильович, 26.09.1985 р. н., суб`єкт подання – Томків Микола Ігорович.

Лозяк Марія Юріївна, 12.03.1972 р. н., суб`єкт подання – Чучук Володимир Ізидорович.

Дільнична виборча комісія № 260503

(будинок культури, вул. Незалежності, 71, с. Заріччя)

Голова комісії – Костюк Степан Іванович, 08.01.1968 р. н., суб`єкт подання – Максімова Наталія Іванівна.

Заступник голови комісії – Голубко Степан Васильович, 07.01.1958 р. н., суб`єкт подання – Томків Микола Ігорович.

Секретар комісії – Клим’юк Ольга Іванівна, 03.11.1954 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Члени комісії:

Магомета Степан Петрович, 15.09.1953 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Климюк Микола Васильович, 16.12.1951 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Маковійчук Оксана Миколаївна, 08.10.1975 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Ковалюк Степан Васильович, 23.04.1964 р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Климюк Василь Васильович, 27.04.1989 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Докторук Надія Василівна, 09.04.1970 р. н., суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Штимяк Надія Василівна, 04.04.1992 р. н., Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Савчук Лілія Василівна, 27.05.1980 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)».

Климюк Ярослава Василівна, 30.05.1967 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Інтернет партія України».

Гурмак Квітослава Дмитрівна, 17.04.1989 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Стельмащук Василь Миколайович, 16.10.1966 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Вацик Мар’яна Василівна, 04.10.1978 р. н., суб`єкт подання – Савків Зіновій Юрійович.

Вацик Степан Ярославович, 08.01.1952 р. н., суб`єкт подання – Сванідзе Зураб Гелович.

Старунчак Ярослав Михайлович, 28.11.1952 р. н., суб`єкт подання – Тодорук Іван Іванович.

Скрипченко Надія Михайлівна, 17.07.1985 р. н., суб`єкт подання – Устимчук Оксана Ігорівна.

Дільнична виборча комісія № 260504

(школа, вул. Церковна, 39, с. Заріччя)

Голова комісії – Гуменюк Любов Василівна, 02.05.1992 р. н., суб`єкт подання – Сванідзе Зураб Гелович.

Заступник голови комісії – Романіщак Надія Любомирівна, 30.09.1989 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Секретар комісії – Пилка Іванна Михайлівна, 27.12.1980 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Члени комісії:

Дробаха Романа Зіновіївна, 15.03.1986 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Якіміщак Наталія Василівна, 12.03.1983 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Вацик Люба Миколаївна, 26.06.1969 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Ханенко Любов Миколаївна, 22.05.1966 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Федорчук Надія Василівна, 02.02.1991 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Пасічна Ярослава Ярославівна, 23.03.1987          р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)».

Питлюк Мар`яна Василівна, 14.08.1980 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Інтернет партія України».

Ковалюк Ярослав Михайлович, 01.04.1956 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Муратова Надія Юріївна, 13.12.1980 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Лесюк Надія Василівна, 30.09.1986 р. н., суб`єкт подання – Тодорук Іван Іванович.

Боднарук Михайло Олегович, 25.04.1992 . н., суб`єкт подання – Устимчук Оксана Ігорівна.

Боднарук Людмила Анатолівна, 06.05.1973 р. н., суб`єкт подання – Холопцев Юрій Миколайович.

Вацик Юрій Юрійович, 26.04.1991 р. н., суб`єкт подання – Чучук Володимир Ізидорович.

Дільнична виборча комісія № 260505

(будинок культури, Хрипелів с. Зелена)

Голова комісії – Кузюк Любов Михайлівна, 01.04.1958 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Заступник голови комісії – Сіщук Оксана Олександрівна, 02.05.1985 р. н, суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Секретар комісії – Шершун Лариса Ігорівна, 20.03.1990 р. н., суб`єкт подання – Чучук Володимир Ізидорович.

Члени комісії:

Осташук Оксана Василівна, 15.04.1964 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Клюшта Оксана Андріївна, 16.08.1967 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Колядко Галина Степанівна, 30.07.1959 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Осташук Михайло Васильович, 04.01.1957 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Осташук Мирослава Дмитрівна, 20.02.1986 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Зеленчук Юрій Васильович, 21.04.1990 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Осташук Ігор Михайлович, 07.01.1986 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)».

Філюк Інна Петрівна, 02.11.1986 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Інтернет партія України».

Паньків Василь Васильович, 13.06.1996 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Кузюк Світлана Миколаївна, 04.12.1994 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Дзебчук Галина Юріївна, 01.04.1964 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Яковіщак Ольга Миколаївна, 12.07.1963 р. н., суб`єкт подання – Тодорук Іван Іванович.

Юрчук Марія Іванівна, 25.11.1957 р. н., суб`єкт подання – Томків Микола Ігорович.

Лопатчук Олександра Петрівна, 07.11.1975 р. н., суб`єкт подання – Устимчук Оксана Ігорівна.

Яворська Марія Іванівна, 11.09.1982 р. н., суб`єкт подання – Холопцев Юрій Миколайович.

Дільнична виборча комісія № 260506

(школа, с. Черник)

Голова комісії – Кузюк Богдан Васильович, 26.10.1976 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Заступник голови комісії – Осташук Надія Миколаївна, 09.07.1983 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Секретар комісії – Кудлейчук Марія Михайлівна, 26.03.1982 р. н., суб`єкт подання – Савків Зіновій Юрійович.

Члени комісії:

Остап’юк-Жовнірега Марія Іванівна, 14.09.1971 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Микитин Неля Миколаївна, 07.07.1977 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Попович Олег Миколайович, 26.08.1992 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Пирожук Віктор Петрович, 27.07.1990 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Бойко Стефа Степанівна, 29.03.1993 р. н., суб`єкт подання – Максімова Наталія Іванівна.

Філюк Лілія Богданівна, 05.08.1984 р. н., суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Войцещук Таісія Миколаївна, 21.11.1978 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Інтернет партія України».

Яремчук Галина Юріївна, 28.05.1982 р. н., суб`єкт подання – Попович Василь Васильович.

Тимчук Ірина Василівна, 16.02.1987 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Онуфрак Надія Василівна, 29.09.1995 р. н., суб`єкт подання – Сванідзе Зураб Гелович.

Косюк Іван Олексійович, 16.05.1988 р. н., суб`єкт подання – Тодорук Іван Іванович.

Корчук Любов Миколаївна, 10.12.1975 р. н., суб`єкт подання – Томків Микола Ігорович.

Перожук Наталія Богданівна, 04.04.1987 р. н., суб`єкт подання – Чучук Володимир Ізидорович.

Дільнична виборча комісія № 260507

(будинок культури, Максимець Звір)

Голова комісії – Яремчук Дмитро Якович, 11.10.1966 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Заступник голови комісії – Щербюк Уляна Тарасівна, 14.12.1982 р. н., суб`єкт подання –  олітична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Секретар комісії – Семенюк Ольга Василівна, 28.02.1983 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Члени комісії:

Онуфрак Марія Ярославівна, 22.09.1991 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Гаврильчук Дмитро Дмитрович, 03.01.1990 р. н., суб`єкт подання – Максімова Наталія Іванівна.

Дзебчук Василь Іванович, 29.12.1975 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Дзебчук Галина Петрівна, 22.07.1971 р. н., суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Кузюк Іванна Богданівна, 06.07.1986 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Яремчук Богдан Васильович, 17.08.1962 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Дзебчук Галина Михайлівна, 14.09.1972 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Кузюк Наталія Дмитрівна, 04.11.1974 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Дзебчук Світлана Миколаївна, 08.12.1977 р. н., суб`єкт подання – Савків Зіновій Юрійович.

Яремчук Ганна Миколаївна, суб`єкт подання – Сванідзе Зураб Гелович.

Онуфрак Олеся Іванівна, 29.03.1992 р. н., суб`єкт подання – Томків Микола Ігорович.

Бордюжан Степан Васильович, 01.04.1979 р. н., суб`єкт подання – Устимчук Оксана Ігорівна.

Онуфрак Марія Михайлівна, 23.01.1960 р. н., суб`єкт подання – Чучук Володимир Ізидорович.

Дільнична виборча комісія № 260508

(будинок культури, с. Камінна, вул. Винниченка, 2А)

Голова комісії – Олійник Ірина Ярославівна, 24.12.1985 р. н., суб`єкт подання – Тодорук Іван Іванович.

Заступник голови комісії – Вексей Олеся Василівна, 09.01.1963 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Секретар комісії – Губило Наталія Петрівна, 27.03.1973 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Члени комісії:

Федорович Оксана Дмитрівна, 26.07.1970 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Мельницька Оксана Олексіївна, 04.07.1989 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Романюк Наталія Василівна, 20.08.1971 р. н., суб`єкт подання – Максімова Наталія Іванівна.

Губило Олег Ігорович, 17.06.1992 р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Олійник Ольга Миколаївна, 29.07.1986 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Перегінчук Галина Василівна, 25.05.1970 р. н., суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Орловська Галина Василівна, 07.02.1972 р. н., Політична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Савчин Наталія Володимирівна, 07.03.1982 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Перегінчук Ольга Василівна, 04.02.1992 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Тимчук Андрій Андрійович, 31.05.1972 р. н., суб`єкт подання – Попович Василь Васильович.

Василишин Ірина Михайлівна, 22.12.1991 р. н., суб`єкт подання – Савків Зіновій Юрійович.

Гуляк Михайло Володимирович, 24.09.1992 р. н., суб`єкт подання – Устимчук Оксана Ігорівна.

Василишин Галина Василівна, 01.12.1959 р. н., суб`єкт подання – Холопцев Юрій Миколайович.

Дільнична виборча комісія № 260509

(школа, вул. Шевченка, 147, с. Красна)

Голова комісії – Улащук Дмитро Васильович, 18.10.1958 р. н.., суб`єкт подання – Попович Василь Васильович.

Заступник голови комісії – Лозинський Михайло Михайлович, 11.02.1977 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Секретар комісії – Зубко Анна Йосипівна, 17.01.1969 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Члени комісії:

Приймак Ганна Василівна, 03.02.1974 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Гнатюк Наталія Фоківна, 21.04.1979 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Шмід Василь Богданович, 13.06.1985 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Коротинський Валерій Вячеславович, 22.06.1976           р. н., суб`єкт подання – Максімова Наталія Іванівна.

Ковалюк Ірина Василівна, 01.04.1992 р. н., суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Менів Іван Дмитрович, 02.07.1978 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)».

Андрейчук Ганна Василівна, 01.06.1960 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Гнатюк Дмитро Іванович, 05.11.1966 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Голіней Мар’яна Василівна, 06.06.1995 р. н., суб`єкт подання – Савків Зіновій Юрійович.

Голіней Наталія Дмитрівна, 07.03.1974     р. н., суб`єкт подання – Сванідзе Зураб Гелович.

Зубко Богдан Миколайович, 09.11.1985 р. н., суб`єкт подання – Тодорук Іван Іванович.

Паньків Оксана Василівна, 23.06.1975 р. н., суб`єкт подання – Устимчук Оксана Ігорівна.

Яремчук Наталія Василівна, 02.01.1989 р. н., суб`єкт подання – Холопцев Юрій Миколайович.

Дільнична виборча комісія № 260510

(школа, вул. Шевченка, 147,  с. Красна)

Голова комісії – Дідоводюк Світлана Іванівна, 05.10.1971 р. н., суб`єкт подання – Савків Зіновій Юрійович

Заступник голови комісії – Зубко Дмитро Степанович, 26.09.1968 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Секретар комісії – Куторай Марія Юріївна, 23.06.1970 р. н., суб`єкт подання – Чучук Володимир Ізидорович.

Члени комісії:

Бойко Ярослава Іванівна, 14.01.1963 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Гулій Наталія Іванівна, 21.04.1985 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Левицька Ольга Андріївна, 15.02.1957 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Голіней Марія Ігорівна, 27.09.1995 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Юраш Марія Василівна, 20.01.1990 р. н., суб`єкт подання – Максімова Наталія Іванівна.

Бойко Володимир Михайлович, 19.05.1980 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Жидак Михайло Васильович, 12.06.1982 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Павлик Наталія Михайлівна, 18.02.1981 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Інтернет партія України».

Шеремет Олександра Василівна, 09.07.1971 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Левицький Андрій Богданович, 09.11.1987 р. н., суб`єкт подання – Сванідзе Зураб Гелович.

Зубко Світлана Василівна, 10.06.1965 р. н., суб`єкт подання – Тодорук Іван Іванович.

Ясінська Юстина Іванівна, 10.08.1956 р. н., суб`єкт подання – Устимчук Оксана Ігорівна.

Барановська Олеся Богданівна, 30.10.1984           р. н., суб`єкт подання – Холопцев Юрій Миколайович.

Дільнична виборча комісія № 260511

(будинок культури, вул. Грушевського, 17, с. Лісна Тарновиця)

Голова комісії – Мочарна Марія Ігорівна, 02.04.1995 р. н., суб`єкт подання – Максімова Наталія Іванівна.

Заступник голови комісії – Волошинюк Наталія Іванівна, 10.09.1985 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Секретар комісії – Николайчук Роман Богданович, 19.01.1973 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Члени комісії:

Остап’юк Олена Олександрівна, 19.03.1980 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Гайдаш Інна Михайлівна, 15.08.1982 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Абрат Надія Дмитрівна, 02.05.1987 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Гаврилюк Михайло Михайлович, 02.12.1957 р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Широков Віктор Вікторович, 02.07.1971 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Насадюк Дмитро Васильович, 08.10.1984 р. н., суб`єкт подання – Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна».

Волошинюк Володимир Володимирович, 29.06.1985 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Оманчук Ольга Степанівна, 15.03.1972 р. н., суб`єкт подання –  Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Клюфінська Ярослава Миронівна, 05.04.1988 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Гринчак Ольга Тарасівна, 18.10.1985 р. н., суб`єкт подання – Попович Василь Васильович.

Дяченко Володимир Валерійович, 10.04.1988 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Білейчук Марія Михайлівна, 27.08.1990 р. н., суб`єкт подання – Тодорук Іван Іванович.

Качанюк Марія Василівна, 10.04.1958 р. н., суб`єкт подання – Томків Микола Ігорович.

Дільнична виборча комісія № 260512

(школа, вул. Стуса, 18А, с. Лоєва)

Голова комісії – Смаглій Наталія Ярославівна, 08.06.1979 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Заступник голови комісії – Логвіненко Юрій Ігорович, 03.01.1995 р. н., суб`єкт подання – Чучук Володимир Ізидорович.

Секретар комісії – Максимів Андрій Іванович, 27.05.1981 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Члени комісії:

Логвіненко Богдана Михайлівна, 04.12.1965 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Хопта Любов Іванівна, 26.09.1982 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Яремків Галина Миколаївна, 10.09.1971 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Грицюк Галина Іванівна, 08.04.1975 р. н., суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Касіянчук Ольга Володимирівна, 21.03.1989        р. н., суб`єкт подання – Політична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Бойко Іванна Василівна, 02.07.1977 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Інтернет партія України».

Цінурчин Світлана Віталіївна, 06.08.1963 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Завадська Ольга Михайлівна, 20.07.1986 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Гриняджук Любов Юріївна, 11.06.1967 р. н., суб`єкт подання – Попович Василь Васильович.

Абрам’ юк Наталія Степанівна, 17.07.1973 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Чік Олександра Іванівна, 27.11.1972 р. н., суб`єкт подання – Савків Зіновій Юрійович.

Гриняджук Любов Михайлівна, 19.07.1964 р. н., суб`єкт подання – Устимчук Оксана Ігорівна.

Гутин Назарій Миколайович, 05.12.1974 р. н., суб`єкт подання – Холопцев Юрій Миколайович.

Дільнична виборча комісія № 260513

(будинок культури, вул. Шевченка, 59, с. Молодків)

Голова комісії – Худецька Оксана Юріївна, 11.04.1982 р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Заступник голови комісії – Кисляк Василь Степанович, 12.01.1954 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Секретар комісії – Гебеш Оксана Дмитрівна, 03.12.1978 р. н., суб`єкт подання – Тодорук Іван Іванович.

Члени комісії:

Микитюк Ганна Василівна, 19.02.1960 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Худецька Оксана Степанівна, 31.01.1976 р. н., суб`єкт подання – Максімова Наталія Іванівна.

Мандзюк Ганна Василівна, 18.12.1981 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Мариневич Любов Михайлівна, 08.12.1974 р. н., суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Попович Василь Іванович, 16.08.1964 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Стефурак Людмила Іванівна, 19.05.1977 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Інтернет партія України».

Стасюк Леся Михайлівна, 20.02.1992 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ».

Павлюк Любов Василівна, 20.11.1980 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Мандзюк Галина Степанівна, 16.10.1989 р. н., суб`єкт подання – Попович Василь Васильович.

Денькович Любов Володимирівна, 23.12.1973 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Басюга Галина Василівна, 12.12.1983 р. н., суб`єкт подання – Савків Зіновій Юрійович.

Мандзюк Любов Василівна, 14.11.1985 р. н., суб`єкт подання – Сванідзе Зураб Гелович.

Більчак Оксана Михайлівна, 22.02.1980 р. н., суб`єкт подання – Устимчук Оксана Ігорівна.

Турів Мар’яна Василівна, 25.11.1987 р. н.,суб`єкт подання – Холопцев Юрій Миколайович.

Вирстюк Марія Василівна, 30.03.1991 р. н., суб`єкт подання – Чучук Володимир Ізидорович.

Дільнична виборча комісія № 260514

(сільський клуб, вул. Грушевського, 170, с. Назавизів)

Голова комісії – Голинський Олег Ігорович, 18.11.1993 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Заступник голови комісії – Козороз Олеся Василівна, 30.04.1988 р. н., суб`єкт подання –  «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Секретар комісії – Нищак Михайло Степанович, 19.01.1976 р. н., суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Члени комісії:

Козороз Людмила Дмитрівна, 07.03.1958 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Міщук Уляна Володимирівна, 8.06.1992 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Кипещук Ігор Васильович, 30.03.1986 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Вівчарук Тетяна Вікторівна, 09.06.1978 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Іваночко Ольга Василівна, 22.01.1981 р. н., суб`єкт подання – Максімова Наталія Іванівна.

Полюк Ольга Ярославівна, 04.10.1986 р. н., суб`єкт подання – Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна».

Дерещук Людмила Василівна, 08.05.1958 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Кобрин Софія Василівна, 01.11.1952 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)».

Стебеляк Катерина Степанівна, 25.07.1959         р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Інтернет партія України».

Черноволенко Світлана Іванівна, 12.09.1974 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Дем`янчук Лілія Григоріївна, 17.11.1965   р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Токарук Оксана Василівна, 14.07.1987 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Ляхович Роман Вікторович, 20.09.1992 р. н., суб`єкт подання – Савків Зіновій Юрійович.

Дзюбакевич Наталія Романівна, 27.01.1990          р. н., суб`єкт подання – Томків Микола Ігорович.

Ровінська Ірина Романівна, 30.03.1992 р. н., суб`єкт подання – Чучук Володимир Ізидорович.

Дільнична виборча комісія № 260515

(будинок культури, вул. Шевченка, 95В, с. Парище)

Голова комісії – Ковальчишин Оксана Василівна, 23.08.1985 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Заступник голови комісії – Ковальчишин Іван Дмитрович, 05.05.1944 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Секретар комісії – Пинчук Марія Іванівна, 08.05.1976 р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Члени комісії:

Камець Оксана Федорівна, 04.02.1960      р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Карпінець Володимир Степанович, 15.03.1966 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Федорів Світлана Миколаївна, 18.07.1984 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Левицька Олександра Миколаївна, 05.01.1986 р. н., суб`єкт подання – Максімова Наталія Іванівна.

Андрейчук Василина Ярославівна, 14.01.1991 р. н., суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Марунчак Михайло Богданович, 17.09.1993 р. н., Політична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Лавришин Вікторія Степанівна, 12.10.1992 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Інтернет партія України».

Федак Марія Михайлівна, 04.06.1962 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Лавришин Марія Василівна, 15.08.1972 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Борисевич Микола Васильович, 24.01.1959         р. н., суб`єкт подання – Попович Василь Васильович.

Ткач Галина Михайлівна, 16.01.1974 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Левицька Ганна Василівна, 18.07.1953 р. н., суб`єкт подання – Сванідзе Зураб Гелович.

Ковальчишин Оксана Миколаївна, 03.03.1959 р. н., суб`єкт подання – Чучук Володимир Ізидорович.

Дільнична виборча комісія № 260516

(школа, вул. Грушевського, 16Е, с. Лісна Велесниця)

Голова комісії – Панчишин Василь Миколайович, 27.11.1962   р. н., суб`єкт подання –  Попович Василь Васильович.

Заступник голови комісії – Андрейчук Василина Ярославівна, 14.01.1991 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Секретар комісії – Ільків Назар Богданович, 27.04.1983 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Члени комісії:

Дутка Тетяна Василівна, 28.05.1980 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Романів Мирослав Володимирович, 12.07.1950 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Мішко Наталія Іванівна, 07.04.1976 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Кравчук Марія Іванівна, 28.07.1988 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Грицяк Михайло Дмитрович, 11.11.1986 р. н., суб`єкт подання – Максімова Наталія Іванівна.

Циганчук Олександра Іванівна, 19.05.1971 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)».

Гусак Михайло Богданович, 27.09.1993 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Дідоводюк Василь Васильович, 24.04.1994 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Костюк Іван Тарасович, 21.07.1993 р. н., суб`єкт подання – Тодорук Іван Іванович.

Раєцька Оксана Вікторівна, 04.11.1970 р. н., суб`єкт подання – Холопцев Юрій Миколайович.

Савчук Галина Іванівна, 19.11.1986 р. н., суб`єкт подання – Чучук Володимир Ізидорович.

Дільнична виборча комісія № 260517

(школа № 1, вул. С. Галєчко, с. Пасічна)

Голова комісії – Гуш Світлана Василівна, 04.05.1985 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Заступник голови комісії – Сугай Оксана Миколаївна, 08.02.1967 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Секретар комісії – Госедло Роман Дмитрович, 10.05.1974 р. н., суб`єкт подання – Сванідзе Зураб Гелович.

Члени комісії :

Михайлюк Катерина Олексіївна, 10.02.1956 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Лопатчук Марія Петрівна, 17.10.1973 р. н., суб`єкт подання – Максімова Наталія Іванівна.

Гарасимів Наталія Ігорівна, 04.04.1987 р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Балацко Ганна Тимофіївна, 17.12.1963 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Косюк Ольга Дмитрівна, 02.02.1978 р. н., суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Кіцелюк Олександра Василівна, 26.03.1976 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Михайлюк Марія Миколаївна, 02.08.1975 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Вовчук Уляна Степанівна, 11.08.1987 р. н., суб`єкт подання –  Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Росохіна Вікторія Олександрівна, 06.11.1992 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Інтернет партія України».

Сенатович Оксана Миколаївна, 05.01.1986 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Балабан Василь Петрович, 19.06.1972      р. н., суб`єкт подання – Тодорук Іван Іванович.

Сидорук Оксана Петрівна, 10.03.1983 р. н., суб`єкт подання – Томків Микола Ігорович.

Коцько Ольга Михайлівна, 19.01.1988 р. н., суб`єкт подання – Чучук Володимир Ізидорович.

Дільнична виборча комісія № 260518

(школа № 2, вул. Постоята, с. Постоята)

Голова комісії – Остап’юк Юрій Васильович, 04.05.1990 р. н., суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Заступник голови комісії – Вінтоняк Оксана Миколаївна, 16.02.1975 р. н. суб`єкт подання – Максімова Наталія Іванівна.

Секретар комісії – Пирожук Оксана Іванівна, 27.11.1979 р. н., суб`єкт подання – Томків Микола Ігорович.

Члени комісії:

Браік Марія Іванівна, 02.11.1961 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Бенюк Оксана Володимирівна, 03.04.1989 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Гуш Катерина Олексіївна, 09.03.1964 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Данилюк Юлія Андріївна, 08.11.1995 р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Стецюк Андрій Вікторович, 12.06.1981 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Дронюк Надія Валеріївна, 08.04.1991 р. н., суб`єкт подання –  Політична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Бенюк Дмитро Васильович, 08.11.1986 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Інтернет партія України».

Сенатович Іван Іванович, 05.09.1989 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Типусяк Галина Василівна, 29.10.1991 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Тарасюк Катерина Василівна, 25.03.1992 р. н., суб`єкт подання – Савків Зіновій Юрійович.

Корсун Марія Сумбатівна, 28.07.1978 р. н., суб`єкт подання – Сванідзе Зураб Гелович.

Градюк Василь Олексійович, 10.02.1977 р. н., суб`єкт подання – Устимчук Оксана Ігорівна.

Сугай Мирослав Ярославівна, 26.04.1991 р. н., суб`єкт подання – Чучук Володимир Ізидорович.

 Дільнична виборча комісія № 260519

(школа, вул. С. Галєчко, с. Пасічна)

Голова комісії – Мельник Стефанія Іванівна, 27.06.1968 р. н., суб`єкт подання – Савків Зіновій Юрійович.

Заступник голови комісії – Берчак Галина Ярославівна, 19.05.1969 р. н., суб`єкт подання – Попович Василь Васильович.

Секретар комісії – Луців Євген Михайлович, 12.04.1972 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Члени комісії:

Михайлюк Володимир Васильович, 26.12.1974р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Томин Христина Романівна, 01.11.1990 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Дирда Наталія Миколаївна, 28.01.1987 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Госедло Олексій Дмитрович, 01.03.1967 р. н., суб`єкт подання – Максімова Наталія Іванівна.

Бобрецька Марія Олексіївна, 25.09.1974 р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Цимбалюк Світлана Іллівна, 23.10.1965 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Сугай Соломія Богданівна, 05.09.1991      р. н., суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Радіонова Оксана Ільківна, 29.04.1973      р. н., суб`єкт подання – Партія регіонів, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Мельник Ганна Михайлівна, 01.01.1960 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Федоришин Роман Ярославович, 12.10.1989 р., суб`єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)».

Цимбалюк Любов Миколаївна, 09.08.1990 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Сенатович Микола Іванович, 26.03.1981 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Остап’юк Ганна Василівна, 05.04.1968 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Типусяк Марія Миколаївна, 07.10.1971     р. н., суб`єкт подання – Тодорук Іван Іванович.

Дутчак Ольга Іванівна, 14.01.1968 р. н., суб`єкт подання – Холопцев Юрій Миколайович.

Дільнична виборча комісія № 260520

(Пасічнянське лісництво № 5, Бухтівець, с. Букове)

Голова комісії – Рудакова Любов Ярославівна, 07.07.1975 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Заступник голови комісії – Градюк Іванна Ігорівна, 27.06.1992 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Секретар комісії – Вінтоняк Світлана Василівна, 28.03.1987 р. н., суб`єкт подання – Савків Зіновій Юрійович.

Члени комісії:

Накладюк Наталія Іванівна, 23.12.1995 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Глиста Ганна Михайлівна, 25.09.1964 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Берчак Богдан Богданович, 30.08.1989 р. н., суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Чупринюк Василь Олексійович, 21.02.1974 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Накладюк Руслана Василівна, 29.11.1992 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)».

Онуфрак Надія Іванівна, 03.08.1988 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Сенатович Іван Васильович, 02.02.1958 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Сугай Роман Романович, 16.11.1982 р. н., суб`єкт подання –  Сванідзе Зураб Гелович.

Дрогомирецька Анастасія Петрівна, 30.10.1972 р. н., суб`єкт подання – Томків Микола Ігорович.

Лопатчук Іван Михайлович, 22.01.1982 р. н., суб`єкт подання – Устимчук Оксана Ігорівна.

Багрій Микола Миколайович, 04.03.1982 р. н., суб`єкт подання – Чучук Володимир Ізидорович

Дільнична виборча комісія № 260521

(будинок культури, вул. Січових Стрільців, 47, с. Переррісль)

Голова комісії – Волошинюк Христина Михайлівна, 17.12.1989 р. е., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Заступник голови комісії – Остап’юк Василь Васильович, 16.02.1987 р. н., суб`єкт подання – Холопцев Юрій Миколайович.

Секретар комісії – Балабан Оксана Олексіївна, 08.05.1978 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Члени комісії:

Широкова Любов Миколаївна, 15.05.1968 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Береза Людмила Миколаївна, 04.04.1991 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Василенко Марія Іванівна, 28.03.1978 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Гук Любов Георгіївна, 05.05.1977 р. н., суб`єкт подання – Максімова Наталія Іванівна.

Непеляк Мар’яна Олексіївна, 13.02.1981 р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Павлюк Іван Іванович, 06.04.1968 р. н., суб`єкт подання –  Політична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Ерстенюк Світлана Василівна, 27.01.1972 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Синоверська Ірина Іванівна, 24.10.1977 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)».

Ерстенюк Ірина Ярославівна, 18.04.1973 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Інтернет партія України».

Абрат Дарія Василівна, 18.10.1988 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Сорочинська Мар’яна Михайлівна, 09.03.1981 р. н., суб`єкт подання – Попович Василь Васильович.

Передрук Надія Володимирівна, 17.10.1984         р. н., суб`єкт подання – Савків Зіновій Юрійович.

Втерковська Леся Мирославівна, 12.04.1994 р. н., суб`єкт подання – Тодорук Іван Іванович.

Передрук Оксана Дмитрівна, 03.01.1959 р. н., суб`єкт подання – Устимчук Оксана Ігорівна.

Ерстенюк Галина Михайлівна, 29.04.1959 р. н., суб`єкт подання – Чучук Володимир Ізидорович.

Дільнична виборча комісія № 260522

(школа, вул. Українських Січових Стрільців, 90, с. Пнів)

Голова комісії – Гуменюк Катерина Василівна, 09.03.1962 р. н., суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Заступник голови комісії – Дзюбак Оксана Романівна, 14.04.1981 р. н., суб`єкт подання – Устимчук Оксана Ігорівна.

Секретар комісії – Сіщук Володимир Михайлович, 15.04.1995 р. н., суб`єкт подання – Томків Микола Ігорович.

Члени комісії:

Іванків Василь Олексійович, 08.05.1949 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Андрійович Мар’яна Романівна, 14.07.1987 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Пуканюк Мирослава Василівна, 12.02.1985 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Максим’юк Анжела Миколаївна, 14.03.1988 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Лавринович Ольга Миколаївна, 22.09.1959 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Дутчак Іван Миколайович, 04.06.1974 р. н., суб`єкт подання – Партія регіонів, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Вірста Дмитро Михайлович, 10.10.1971 р. н., суб`єкт подання – Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна».

Андріїв Лілія Василівна, 01.05.1982 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Вірста Василь Дмитрович, 19.01.1952 р. н., Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Гаврилюк Надія Ігорівна, 17.01.1992 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Берчак Світлана Борисівна, 29.07.1980 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА»

Юдіна Тетяна Леонтіївна, 03.04.1970 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Лайщук Надія Миколаївна, 30.10.1981 р. н., суб`єкт подання – Тодорук Іван Іванович.

Безерко Сергій Миколайович, 05.04.1989 р. н., суб`єкт подання – Холопцев Юрій Миколайович.

Максим’юк Марія Іванівна, 15.10.1971 р. н., суб`єкт подання – Чучук Володимир Ізидорович.

Дільнична виборча комісія № 260523

(будинок культури, вул. Українських Січових Стрільців, 104А, с. Пнів)

Голова комісії – Пахарєва Оксана Віталіївна, 13.12.1986 р. н., Політична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Заступник голови комісії – Максим’юк Роман Дмитрович, 21.05.1977 р. н., суб`єкт подання – Сванідзе Зураб Гелович.

Секретар комісії – Калинюк Ігор Михайлович, 06.03.1979 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)».

Члени комісії:

Ільків Іван Іванович, 11.11.1957 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Хащук Оксана Миколаївна, 18.02.1967 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Веприняк Ганна Іванівна, 16.04.1960 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Пуканюк Галина Дмитрівна, 12.05.1963 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Гордійчук Ірина Іванівна, 13.11.1958 р. н., суб`єкт подання – Максімова Наталія Іванівна.

Гладиш Олексій Петрович, 01.04.1949 р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Вовчук Олена Василівна, 15.04.1983 р. н., суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Госедло Соломія Дмитрівна, 07.03.1991 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Матківська Оксана Василівна, 09.07.1992 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Інтернет партія України».

Садрук Галина Іванівна, 22.03.1967 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Плитус Михайло Іванович, 16.10.1973 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Кричовська Оксана Богданівна, 28.07.1977          р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Кузів Володимир Михайлович, 22.11.1987 р. н.,суб`єкт подання – Савків Зіновій Юрійович.

Сороцька Ольга Петрівна, 23.10.1967 р. н., суб`єкт подання – Томків Микола Ігорович.

Питлюк Василь Миколайович, 02.04.1975 р. н., суб`єкт подання – Устимчук Оксана Ігорівна.

Дільнична виборча комісія № 260524

(школа, вул. Плоснина, 27, с. Білозорина)

Голова комісії – Вінтоняк Любов Василівна, 20.07.1972 р. н., суб`єкт подання – Чучук Володимир Ізидорович.

Заступник голови комісії – Сіщук Василь Васильович, 13.01.1956 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Секретар комісії – Іванюк Людмила Володимирівна, 26.01.1991 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Члени комісії:

Сіщук Марія Дмитрівна, 02.04.1962 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Стецюк Любов Іванівна, 29.12.1960 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Гунда Марія Василівна, 17.08.1969 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Лукач Оксана Василівна, 28.04.1962 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Агєєв Володимир Михайлович, 11.11.1973 р. н., суб`єкт подання – Максімова Наталія Іванівна.

Калинюк Оксана Василівна, 01.03.1958 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Хімич Марія Іванівна, 12.03.1967 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Інтернет партія України».

Федорчук Мар’яна Ярославівна, 03.08.1988         р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Вірста Петро Михайлович, 08.08.1995 р. н., суб`єкт подання – Попович Василь Васильович.

Хащук Тетяна Михайлівна, 16.11.1975 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Гладиш Олександра Ігорівна, 27.08.1982 р. н., суб`єкт подання – Сванідзе Зураб Гелович.

Стебеляк Ганна Михайлівна,14.12.1971 р. н., суб`єкт подання – Тодорук Іван Іванович.

Баб’юк Світлана Романівна, 02.03.1970 р. н., суб`єкт подання – Томків Микола Ігорович.

Дільнична виборча комісія № 260525

(школа, вул. Українська, 77А, с. Саджавка)

Голова комісії – Романюк Людмила Іванівна, 19.02.1954 р. н., суб`єкт подання – Томків Микола Ігорович.

Півторак Ірина Дмитрівна, 02.11.1987 р. н., суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Паска Тарас Валерійович, 14.03.1995 р. н., суб`єкт подання –  Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Паска Валерій Анатолійович, 12.06.1963 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Павлик Петро Михайлович, 19.03.1961 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Христан Олеся Миколаївна, 08.08.1973 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Тороус Наталія Василівна, 14.12.1993 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Мельник Надія Михайлівна, 14.06.1988    р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Гонтарюк Іван Васильович, 15.10.1972 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Андрійчук Марія Іванівна, 27.08.1968 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Мельник Михайло Васильович, 21.11.1955 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Сербін Ганна Василівна, 18.03.1980 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Христан Іван Володимирович, 13.06.1996 р. н., суб`єкт подання – Савків Зіновій Юрійович.

Джигринюк Марія Богданівна, 06.10.1975 р. н., суб`єкт подання – Устимчук Оксана Ігорівна.

Андрійчук Лідія Федорівна, 27.01.1974 р. н., суб`єкт подання – Холопцев Юрій Миколайович.

Джигринюк Ірина Василівна, 19.03.1996 р. н., суб`єкт подання – Чучук Володимир Ізидорович.

Дільнична виборча комісія № 260526

(сільська рада, вул. Українська, 68, с. Саджавка)

Голова комісії – Ткачук Інна Петрівна, 13.04.1982 р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Заступник голови комісії – Голдищук Марія Васиівна, 14.09.1988 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Секретар комісії – Христан Іван Володимирович, 15.06.1996 р. н., суб`єкт подання – Холопцев Юрій Миколайович.

Члени комісії:

Герей Василь Іванович, 17.03.1974 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Тороус Михайло Миколайович, 22.02.1977 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Христан Марія Іванівна, 17.12.1965 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Гонтарук Леся Василівна, 05.12.1983 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Джигринюк Руслана Михайлівна, 04.08.1984 р. н., суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Сопилюк Оксана Василівна, 02.09.1979 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Вишенько Мирослава Михайлівна, 17.12.1983 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Гонтарюк Василь Васильович, 15.10.1972 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Гелемб’юк Іванна Романівна, 09.01.1986 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Палійчук Вікторія Вікторівна, 14.05.1993 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Якуб’як Ярослава Іванівна, 28.11.1973 р. н., суб`єкт подання – Попович Василь Васильович.

Козуб’як Оксана Михайлівна, 15.07.1975 р. н., суб`єкт подання – Савків Зіновій Юрійович.

Христан Тарас Володимирович, 02.02.1994 р. н., суб`єкт подання – Сванідзе Зураб Гелович.

Дільнична виборча комісія № 260527

(сільський клуб, вул. Українська, 21Б, с. Кубаївка)

Голова комісії – Бундзяк Оксана Михайлівна, 19.06.1971 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Заступник голови комісії – Кнігніцька Мар’яна Василівна, 15.09.1993 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Секретар комісії – Штоник Ганна Іванівна, 04.11.1970 р. н., суб`єкт подання – Попович Василь Васильович.

Члени комісії:

Яцентюк Уляна Василівна, 17.05.1984 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Адам’юк Олеся Петрівна, 29.03.1992 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Адам’юк Василь Васильович, 19.09.1989 р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Якуб’як Ігор Ігорович, 04.03.1994 р. н., суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Щербатюк Оксана Іванівна, 24.03.1974 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)».

Тодорів Михайло Наімжонович, 28.11.1991 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Шишкін Василь Юрійович, 24.09.1975 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Сербін Анатолій Володимирович, 27.06.1978 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Тороус Тарас Олексійович, 03.04.1994 р. н., суб`єкт подання – Тодорук Іван Іванович.

Дільнична виборча комісія № 260528

(сільська рада, вул. Українська, 65, с. Середній Майдан)

Голова комісії – Шпіляревич Ольга Василівна, 19.11.1968 р. н., суб`єкт подання – Холопцев Юрій Миколайович.

Заступник голови комісії – Андрейчук Наталія Петрівна, 25.11.1976 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Секретар комісії – Пилип’як Іван Іванович, 07.07.1989 р. н., суб`єкт подання – Максімова Наталія Іванівна.

Члени комісії:

Семанюк Олена Іванівна, 04.07.1977 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Адам’юк Василь Михайлович, 09.01.1966 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Адам’юк Марія Миколаївна, 13.08.1970 р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Бойко Тетяна Михайлівна, 18.01.1995 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Михальчук Наталія Петрівна, 12.02.1982 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Пилип’як Наталія Іванівна, 14.10.1978 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Турчанська Оксана Михайлівна, 24.01.1989 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)».

Голіней Наталія Михайлівна, 15.04.1969 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Кухарчук Наталія Василівна, 20.01.1968 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Костюк Михайло Васильович, 11.11.1961 р. н., суб`єкт подання – Попович Василь Васильович.

Шпіляревич Володимир Іванович, 03.06.1988 р. н., суб`єкт подання – Савків Зіновій Юрійович.

Дутчак Світлана Василівна, 08.12.1973 р. н., суб`єкт подання – Томків Микола Ігорович.

Блонська Ірина Володимирівна, 10.08.1993 р. н., суб`єкт подання – Устимчук Оксана Ігорівна.

Дільнична виборча комісія № 260529

(сільський клуб, вул. Незалежна, с. Вишнівці)

Голова комісії – Кухарчук Іван Володимирович, 29.05.1995 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Заступник голови комісії – Кінаш Михайло Богданович, 12.11.1992 р. н., суб`єкт подання – Попович Василь Васильович.

Секретар комісії – Цугорка Юрій Юрійович, 13.06.1989 р. н., суб`єкт подання – Устимчук Оксана Ігорівна.

Члени комісії:

Блонська Надія Михайлівна, 05.06.1971 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Нагорняк Іван Йосипович, 21.04.1988 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Протиняк Петрунеля Петрівна, 22.06.1960 р. н., суб`єкт подання – Партія регіонів, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Вівчарик Іванна Петрівна, 18.06.1977 р., суб`єкт подання – Політична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Дужак Галина Петрівна, 08.01.1990 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Семенишин Богдана Богданівна, 20.04.1994 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Зубко Олександр Васильович, 17.08.1981 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)».

Лацко Оксана Іванівна, 08.10.1987 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Михальчук Ніна Іванівна, 24.03.1984 р. н., суб`єкт подання – Савків Зіновій Юрійович.

Бевзюк Світлана Михайлівна, 11.05.1982 р. н., суб`єкт подання – Тодорук Іван Іванович.0

Голинський Іван Васильович, 13.06.1968 р. н., суб`єкт подання – Холопцев Юрій Миколайович.

Дільнична виборча комісія № 260530

(сільський клуб, вул. Довбуша, с. Глинки)

Голова комісії – Голіней Наталія Миколаївна, 29.09.1976 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Заступник голови комісії – Блонська Ярослава Іллівна, 08.05.1968 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Секретар комісії – Блонська Олександра Петрівна, 10.06.1984 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Члени комісії:

Андрусяк Оксана Василівна, 15.02.1974 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Семенишин Василь Богданович, 10.04.1988 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Круль Ярослав Васильович, 10.02.1961 р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Лукаш Іван Федорович, 02.11.1969 р. н., суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Мантуляк Ольга Миколаївна, 06.10.1974 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Турчанський Ігор Васильович, 05.03.1981 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)».

Литвинишин Уляна Василівна, 30.09.1976 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Кінаш Олег Богданович, 26.08.1995 р. н., суб`єкт подання – Попович Василь Васильович.

Слободян Володимир Васильович, 02.08.1976 р. н., суб`єкт подання – Савків Зіновій Юрійович.

Пилипяк Іван Васильович, 17.09.1952 р. н., суб`єкт подання – Устимчук Оксана Ігорівна.

Давиденко Ганна Дмитрівна, 26.12.1958 р. н., суб`єкт подання – Чучук Володимир Ізидорович.

Дільнична виборча комісія № 260531

(будинок культури, вул. Соборна, 17, с. Стримба)

Голова комісії – Цінурчин Віталій Богданович, 18.03.1989 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Заступник голови комісії – Андріїв Тетяна Василівна, 01.06.1990 р. н., суб`єкт подання – Попович Василь Васильович.

Секретар комісії – Хоменко Юрій Володимирович, 06.05.1995 р. н., суб`єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Члени комісії:

Зелик Емілія Василівна, 28.12.1943 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Кудлейчук Ірина Іванівна, 14.04.1971 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Йосипенко Наталія Василівна, 03.03.1959 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Юркевич Ольга Олексіївна, 29.11.1970 р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Білецька Сніжана Михайлівна, 25.12.1992 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Андрейчук Роман Васильович, 09.05.1984 р. н., суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Зеленяк Андрій Віталійович, 29.12.1991 р. н., суб`єкт подання – Партія Регіонів, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Костюк Андрій Миколайович, 01.04.1971 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)».

Патроняк Олександра Михайлівна, 20.05.1975 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Інтернет партія України».

Коцько Наталія Федорівна, 31.10.1953 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Гладиш Ілона Юріївна, 16.10.1994 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Хімей Микола Михайлович, 19.11.1967 р. н., суб`єкт подання – Савків Зіновій Юрійович.

Йосипенко Володимир Михайлович, 16.12.1980 р. н., суб`єкт подання – Сванідзе Зураб Гелович.

Іванків Любов Юрівна, 16.01.1974 р. н., суб`єкт подання – Холопцев Юрій Миколайович.

Гафійчук Михайло Васильович, 02.09.1964 р. н., суб`єкт подання – Чучук Володимир Ізидорович.

Дільнична виборча комісія № 260532

(школа, вул. Грушевського, 53, с. Тисменичани)

Голова комісії – Жилюк Антоніна Іванівна, 09.12.1990 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Заступник голови комісії – Яцко Надія Тарасівна,            23.10.1993 р. н., суб`єкт подання – Максімова Наталія Іванівна.

Секретар комісії – Легоняк Василь Васильович, 02.01.1991 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)».

Члени комісії:

Куртяк Віталія Іванівна, 03.07.1978 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Кушнерчук Оксана Дмитрівна, 26.01.1982 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Чуйко Дмитро Іванович, 02.07.1996 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Чуйко Світлана Василівна, 21.07.1978 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Плитус Галина Генадіївна, 21.08.1987 р. н., суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Ткачук Василь Васильович, 30.03.1975 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Ткачук Іван Федорович, 02.07.1987 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Буняк Роман Васильович, 11.08.1981 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Брага Надія Олександрівна, 17.05.1989 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Пленюк Надія Ярославівна, 28.12.1972 р. н., суб`єкт подання – Попович Василь Васильович.

Левицька Ольга Володимирівна, 09.09.1990 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Баланюк Вікторія Дмитрівна, 04.06.1971 р. н., суб`єкт подання – Сванідзе Зураб Гелович.

Фучко Наталія Миколаївна, 24.11.1981 р. н., суб`єкт подання – Тодорук Іван Іванович.

Фучко Тарас Миколайович, 26.11.1988 р. н., суб`єкт подання – Томків Микола Ігорович.

Павлюк Марта Степанівна, 10.02.1950 р. н., суб`єкт подання – Устимчук Оксана Ігорівна.

Дільнична виборча комісія № 260533

(школа, вул. Січових Стрільців, 76, с. Фитьків)

Голова комісії – Нарожняк Ірина Петрівна, 30.05.1992 р. н., суб`єкт подання – Устимчук Оксана Ігорівна.

Заступник голови комісії – Шуфлин Надія Іванівна, 29.03.1974 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Секретар комісії – Середюк Ірина Федорівна, 12.06.1976 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Члени комісії:

Дмитрук Андрій Васильович, 17.02.1986 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Тимінська Іванна Василівна, 01.07.1972 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Міщук Надія Василівна, 25.04.1986 р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Багрійчук Мирон Миколайович, 02.11.1982 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Левицька Ольга Володимирівна, 27.04.1952 р. н., суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Дмитрук Христина Михайлівна, 14.07.1985 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)».

Коркуть Леся Володимирівна, 30.07.1990 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Стецюк Марія Володимирівна, 17.08.1980 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Нарожняк Іван Петрович, 27.09.1993 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Дмитрук Уляна Миколаївна, 16.06.1974 р. н., суб`єкт подання – Попович Василь Васильович.

Мельничук Вікторія Михайлівна, 23.07.1988 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Бакота Надія Іванівна, 30.10.1967 р. н., суб`єкт подання – Сванідзе Зураб Гелович.

Івасик Оксана Іванівна, 28.01.1962 р. н., суб`єкт подання – Холопцев Юрій Миколайович.

Дільнична виборча комісія № 260534

(Народний дім, вул. Братів Бойчуків, 71А, с. Цуцилів)

Голова комісії – Туєшин Андріан Олегович, 28.01.1993 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Заступник голови комісії – Ткачук Світлана Романівна, 26.11.1967 р. н., суб`єкт подання – Сванідзе Зураб Гелович.

Секретар комісії – Абрат Наталія Юріївна, 15.04.1977 р. н., суб`єкт подання – Чучук Володимир Ізидорович.

Члени комісії:

Лукей Надія Миколаївна, 27.03.1960 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Бариляк Леся Михайлівна, 21.01.1985 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Дутчак Олександра Василівна, 25.09.1975 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Ровенко Галина Василівна, 26.10.1973 р. н., суб`єкт подання – Максімова Наталія Іванівна.

Одокій Наталія Василівна, 07.05.1977 р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Андрейчук Оксана Степанівна, 19.02.1975 р. н., суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Василишин Христина Богданівна, 30.11.1989 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Даляк Галина Любомирівна, 10.07.1991 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Винник Любов Володимирівна, 15.04.1982 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)».

Медведчук Діана Василівна, 21.04.1996 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Кушнерчук Дмитро Васильович, 17.09.1957 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Попович Надія Богданівна, 14.08.1989 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Свистяк Василь Іванович, 14.01.1979 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Дільнична виборча комісія № 260535

(сільський клуб, участок Центр 2, с. Чорні Ослави)

Голова комісії – Лазарович Марія Миколаївна, 14.10.1957 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Заступник голови комісії – Козловський Микола Миколайович, 02.01.1957 р. н., суб`єкт подання – Савків Зіновій Юрійович.

Секретар комісії – Шкрумеляк Оксана Юріївна, 05.07.1985 р. н., суб`єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Члени комісії:

Данилюк Ольга Василівна, 30.10.1971 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Чуревич Іванна Дмитрівна, 22.05.1984 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Ревтюк Галина Миколаївна, 21.01.1965 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Грещук Наталія Василівна, 17.08.1957 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Чуревич Мар’яна Василівна, 30.05.1995 р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Дутчак Володимир Миколайович, 26.07.1988 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Козьмин Василина Юріївна, 20.07.1947 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Косюк Ірина Василівна, 07.12.1980 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Зеленевич Михайло Антонович, 30.10.1965 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Мельничук Любов Ярославівна, 27.04.1971 р. н., суб`єкт подання – Попович Василь Васильович.

Панько Василь Дмитрович, 22.09.1969 р. н., суб`єкт подання – Томків Микола Ігорович.

Жолобчук Олександра Дмитрівна, 28.01.1974 р. н., суб`єкт подання – Устимчук Оксана Ігорівна.

Шувертюк Надія Дмитрівна, 07.05.1973 р. н., суб`єкт подання – Холопцев Юрій Миколайович.

Дільнична виборча комісія № 260536

(будинок культури, вул. Б. Хмельницького, 388А, с. Чорний Потік)

Голова комісії – Струк Михайло Михайлович, 29.06.1980 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА».

Заступник голови комісії – Менюк Василь Іванович, 14.05.1972 р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Секретар комісії – Рудницька Ганна Василівна, 22.03.1980 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Члени комісії:

Гуменюк Світлана Василівна, 24.04.1976 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Струк Михайло Іванович, 25.10.1967 р. н., суб`єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Якубенко Марія Василівна, 24.08.1992 р. н., суб`єкт подання – Максимів Володимир Миколайович.

Палійчук Іван Петрович, 11.11.1981 р. н., суб`єкт подання – Максімова Наталія Іванівна.

Шовгенюк Марія Петрівна, 29.07.1979 р. н., суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Василишин Мирослава Василівна, 19.04.1982 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Горішний Василь Антонович, 11.01.1991 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)».

Сопилюк Василина Миколаївна, 13.04.1972 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Шовгенюк Петро Михайлович, 22.06.1979 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ».

Ткачук Ольга Василівна, 09.02.1990 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Гречух Всеволод Миронович, 26.10.1954 р. н., суб`єкт подання – Попович Василь Васильович.

Василишин Дмитро Михайлович, 06.12.1974 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Шовгенюк Василь Богданович, 03.05.1992 р. н., суб`єкт подання – Сванідзе Зураб Гелович.

Ільків Ганна Василівна, 29.10.1980 р. н., суб`єкт подання – Устимчук Оксана Ігорівна.

Шовгенюк Василина Дмитрівна, 02.01.1987 р. н., суб`єкт подання – Холопцев Юрій Миколайович.

Дільнична виборча комісія № 260537

(Райполіклініка, конференц-зал, вул. Грушевського, 12А, м. Надвірна)

Голова комісії – Андрійків Віра Михайлівна, 11.03.1956 р. н., суб`єкт подання – Тодорук Іван Іванович.

Заступник голови комісії – Лісничук Іван Миколайович, 17.01.1987 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Секретар комісії – Зеленчук Мар’яна Миколаївна, 09.02.1982 р. н., суб`єкт подання – Партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА».

Члени комісії:

Гриньків Марина Борисівна, 07.02.1960 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Мельниченко Роман Вікторович, 14.01.1986 р. н., суб`єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Свобода», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ.

Андрійчук Надія Василівна, 31.07.1992 р. н., суб`єкт подання – Мукосієнко Наталія Павлівна.

Болгар Тетяна Романівна, 02.11.1992 р. н., суб`єкт подання – Паранюк Ярослав Дмитрович.

Гнатюк Галина Миколаївна, 29.06.1985 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП».

Федак Неля Никифорівна, 27.05.1949 р. н., суб`єкт подання – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Романюк Андрій Володимирович, 27.03.1982 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «Інтернет партія України».

Маркопольська Ірина Василівна, 19.05.1996 р. н., суб`єкт подання – Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Петрук Оксана Володимирівна, 11.03.1993 р. н., суб`єкт подання – Попович Василь Васильович.

Мотрук Дмитро Миколайович, 07.11.1995 р. н., суб`єкт подання – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Кравчук Ірина Юріївна, 31.07.1972 р. н., суб`єкт подання – Устимчук Оксана Ігорівна.

Голова ОВК з позачергових виборів народних депутатів України

26 жовтня 2014 р. ОВО № 87

Любов ФИЛЮК.

Секретар ОВК

Андрій Федорчук.

За станом на 11 жовтня 2014 р.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!