Газета по-надвірнянськи
 

Слався, вчительсько родино

3 жовтня 2014, 13:44 | Рубрика: Тема дня Версія для друку Версія для друку 353 переглядів

IMG_1227

У першу неділю жовтня своє професійне свято відзначають учителі. Саме на їхніх плечах лежить навчання і виховання нашого майбутнього – дітей. Юнацтво стало рушієм змін в Україні, виступивши проти владно-бандитського режиму Януковича, який вдалося здолати дорогою ціною. Кожний виступ-вітання пронизаний болем втрат, промовці акцентували неабияку увагу на сьогоденні. Захід розпочався із виконання хором учителів Гімну-славню «Ще не вмерла Україна» і пісні-пам`яті «Пливе кача», якою пошанували світлу пам’ять невинно загиблих Героїв Небесної Сотні і зони проведення АТО.

IMG_1239

Голова районної ради Василь Попович, голова РДА Михайло Іваночко, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, заступник керівника виконавчого апарату райради Ігор Писклинець щиро подякували учителям за їхню жертовну і важку працю. – Її важко переоцінити, бо ви вкладаєте в учнів частинку душі, – зазначив Михайло Іваночко. – Теперішнє покоління навчаєте ідеалам патріотизму і тому ваша праця неоціненна. Справді дуже важко виміряти й оцінити цей фах, даний Богом.

IMG_1243

Та нині ми маємо спільно стати і здобути перемогу над Росією. Бо без цього нам ніяк не вдасться збудувати України. Вільну, суверенну і процвітаючу… Василь Попович відзначив, що за цей рік Україна стала іншою. – Це свято із смутком, бо у вогні Донецької і Луганської областей гине краща половина героїв. Україна здобула авторитет у світі і ми цим можемо пишатися. Скільки б нас не розділяли, та ми стали єдиними. У нас повинна бути одна мета – наша Україна.

IMG_1255

Зіновій Андрійович сказав, що учителі, виховуючи дитину, вкладають у неї серце і душу. – Ви робите рутинну працю заради майбутнього. Вчителі чи не першими пожертвували заради перемоги над ворогом одноденний заробіток. І зараз є тверда впевненість, що Україна переможе. Ігор Писклинець розповів, що зараз триває війна за Україну. – Чітко видно, хто є хто. А наші діти змінилися, бо вони співають Гімн і малюють синьо-жовті стяги. Представники  різних гілок влади вручили спільні грамоти районної ради і РДА та міськради.

IMG_1257

Найтепліші вітання вчителям адресував народний депутат України Юрій Дерев’янко. Цього осіннього дощового дня кожний творчий виступ пронизувала любов до України, до її споконвічної краси. Та час такий, не до гучних святкувань, а смуток пронизує наші серця. Деякі вчителі, змінивши підручник і крейду на автомат, воюють у зоні АТО. Заради майбутнього і своїх учнів.

IMG_1264

На фронті – учителі із Ланчина, Красної та Заріччя. Начальник відділу освіти РДА Михайло Винник побажав їм перемоги над окупантом, щасливого повернення додому  до найгуманнішої професії у світі. – Учнівські та вчительські колективи долучилися до допомоги українському війську, – зазначив начальник відділу освіти РДА. І ми живемо з єдиним прагненням, щоб українську землю не топтав чобіт окупанта.

IMG_1277

IMG_1281

IMG_1287

IMG_1292

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!