Газета по-надвірнянськи
 

Ярослав Паранюк кандидат у народні депутати, округ № 87

17 жовтня 2014, 13:33 | Рубрика: вибори-2014 Версія для друку Версія для друку 380 переглядів

Політична партія

НАРОДНИЙ ФРОНТ

висунула мене кандидатом в одномандатному виборчому окрузі № 87.

Протягом своєї політичної кар’єри я не перебігав від партії до партії у пошуках якихось вигод. Уже більше 7 років я  є прихильником Арсенія Яценюка. Спочатку – у Фронті Змін, потім – в Об’єднаній Опозиції, зараз – у політичній партії Народний Фронт.

Я послідовно підтримую нашу партію і пояснюю чому:

«Народний фронт» – це нова політична сила Арсенія Яценюка та Олександра Турчинова, до якої увійшли п’ятеро командирів добровольчих батальйонів, відомі громадські лідери та компетентні політики-управлінці.

«Народний фронт» – це партія людей справи, які не є популістами, а працюють на результат. Наші завдання – захистити країну, запровадити реформи, забезпечити європейські стандарти життя в Україні та вступ до ЄС і НАТО. Наша програма – Відновлення України, вже реалізовується урядом Яценюка, який взяв на себе відповідальність за ситуацію в країні. Його план реформ – це Угода про Асоціацію з ЄС, яку уряд втілює в життя.

В умовах парламентсько-президентської республіки парламентські вибори є фактично виборами прем’єр-міністра.

 Арсеній Яценюк, на мою думку, є найкращою кандидатурою на цю відповідальну посаду.

Яценюк очолив уряд у найскладніший час в українській історії. Йому вдалося втримати економіку, не допустити дефолту, забезпечити фінансування армії в умовах війни, розпочати базові реформи – спростити дозвільну систему, розробити новий Податковий кодекс. Зараз закладені умови для більш масштабних реформ. Яценюк має найвищий рівень довіри у середо­вищі світових політиків, під його ім’я уряди інших країн та міжнародні інвестиційні фонди готові виділяти кошти на втілення реформ в Україні.

Готовий наполегливо захищати та просувати програми соціально-економічного розвитку населених пунктів нашого округу при формуванні державного та місцевих бюджетів.

З 2010 року працюю у даному напрямі як голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю.

За останні 3 роки за сприяння районної ради громадами спільно з недержавними організаціями реалізовано більше 20 проектів, залучено більше 4 млн. гривень, у тому числі кошти із Швейцарії, Фінляндії та Японії.

(політична реклама)

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!