Газета по-надвірнянськи
 

Юрій Дерев`янко: Через місяць розпочнеться системний процес очищення влади

17 жовтня 2014, 12:51 | Рубрика: вибори-2014 Версія для друку Версія для друку 318 переглядів

Чинний народний депутат України, співавтор закону про люстрацію Юрій Дерев’янко привітав прикарпатців із підписанням Президентом України Закону «Про очищення влади» і відзначив, що це є історичним моментом для українців.

За його словами, вже розпочались перші кроки люстраційного процесу. «Деякі чиновники вже почали писати заяви на звільнення за власним бажанням. Це перші наслідки впровадження люстраційного закону, – впевнений Юрій Дерев’янко. — Прийняття закону є підтвердженням того, що воля людей важливіша за гроші та наміри олігархів. Це той приклад, що надихає нас робити справжні зміни в країні».

Символічно в цей день у місті Тисмениця встановили умовну люстраційну гільйотину. Цього тижня такі ж знаки як нагадування чиновникам про їхній обов`язок працювати для народу встановили у Тлумачі, Бурштині та Галичі. Люстраційні монументи символізують намір громади та активістів партії «ВОЛЯ» довести процес очищення влади до кінця.

IMG_7988

«Усі ті люди, які займали посади за часів Януковича, але ще залишились при владі, повинні бути звільнені із своїх посад. Уже через місяць Міністерство юстиції України разом із громадською люстраційною комісією розпочне системний процес люстраційних перевірок усіх чиновників, у результаті якого ми попрощаємось із величезною кількістю корупціонерів, колишніх комсомольців, КГБшників і працівників спецслужб Росії, котрі досі знаходяться у нашій владі», – сказав кандидат у парламент Юрій Дерев`янко.

Лідер партії «ВОЛЯ» наголосив, що вибори – це теж спосіб люстрації. «Ми також стали більш вимогливі до всіх кандидатів у депутати. Я переконаний, що громада голосуватиме за майбутнє, а не за минуле», – відзначив Юрій Дерев’янко.

Марта СМОЛІЙ.

(політична реклама).

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!