Газета по-надвірнянськи
 

Зніміть матеріали передвиборчої агітації

24 жовтня 2014, 14:18 | Рубрика: вибори-2014 Версія для друку Версія для друку 17,856 переглядів

28 серпня 2014 року в Україні стартувала виборча кампанія з дострокових парламентських виборів Верховної Ради України. Згідно зі ст. 69 ЗУ «Про вибори народних депутатів України» передвиборча агітація дозволена із 28 серпня і закінчується о 24-ій год. останньої п’ятниці перед днем голосування, тобто 24 жовтня 2014 року. Передвиборча агітація у період виборчого процесу поза строками, встановленими у цій статті, забороняється. З часу припинення передвиборчої агітації забороняється розповсюдження виборчих листівок, плакатів, інших друкованих агітаційних матеріалів, у яких розміщено матеріали передвиборчої агітації.

Згідно з рішенням Надвірнянської міської ради визначені місця для розклеєння та розміщення матеріалів передвиборчої агітації на території міста Надвірна та обладнано відповідно пристосовані місця.

Однак у нашому місті, як і під час кожної передвиборчої кампанії, учасники виборчого процесу систематично порушують вказані норми закону про розміщення передвиборчої тематики та агітації. Внаслідок цього жителям міста створюють незручності щодо несанкціонованого розклеювання агітації на стовпах вуличного освітлення, електроопорах, огорожах, дверях під’їздів, фасадах будинків та інших заборонених законом місцях, чим спотворюють естетичний вигляд міста.

Для приведення у належний санітарний стан та охайний вигляд міста звертаюся до всіх учасників виборчого процесу – представників політичних партій, громадських організацій, довірених осіб кандидатів у народні депутати України з проханням про зняття та утилізацію матеріалів передвиборчої агітації.

Доведемо не словами, а вчинками, що ми дійсно є дбайливими господарями свого міста!

Зіновій АНДРІЙОВИЧ,

Надвірнянський міський голова.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!