Газета по-надвірнянськи
 

Звернення Надвірнянського міського голови

24 жовтня 2014, 14:16 | Рубрика: вибори-2014 Версія для друку Версія для друку 17,796 переглядів

Напередодні дострокових парламентських виборів до Верховної Ради України, які відбудуться у неділю, 26 жовтня 2014 року, український народ буде у черговий раз визначати свою долю. Безумовно, від кожного свідомого українця, від кожного голосу залежить майбутнє нашої держави. Реально змінити політичну ситуацію в країні або залишити все, як є, – залежить від кожного з нас. Лише чесні та прозорі вибори гарантуватимуть повноту довіри українського суспільства до новообраної Верховної Ради України, що вкрай потрібно для подолання складної ситуації у нашій державі.

Закликаю кожного, усвідомлюючи свою відповідальність перед Богом, законом та прийдешніми поколіннями, голосувати чесно та розсудливо, адже ми визначаємо долю нашої держави.

Україна пережила і найславніші, і найтрагічніші дні у новітній своїй історії. Потужними мирними акціями на захист своїх прав та свобод, власного європейського вибору ми вразили увесь світ і в цій боротьбі згуртувалися та зміцніли як сучасна політична нація. Але за перемогу над диктатурою ми заплатили надзвичайно високу ціну. Віддаючи шану загиблим Героям Майдану, Небесній Сотні та тисячам постраждалих, ми не маємо права зрадити їх. Тому на цих виборах ми маємо доказати всьому світу, як і на виборах Глави держави, що ми є дійсно згуртованими та виваженими.

Вірю у підтвердження цінностей демократії і свободи, нашої національної єдності і європейської мети.

ДОРОГІ НАДВІРНЯНЦІ!

Закликаю Вас не бути байдужими, проявити національну свідомість і виконати свій громадянський обов’язок – прийти у неділю, 26 жовтня 2014 року, на свою виборчу дільницю та взяти участь в обранні нової Верховної Ради України.

СЛАВА УКРАЇНІ!

З повагою

Зіновій АНДРІЙОВИЧ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!