Газета по-надвірнянськи
 

Надвірнянські свободівці передали чергову допомогу військовим

14 листопада 2014, 15:02 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 215 переглядів

12 листопада надвірнянські свободівці Михайло Іваночко та Олег Туєшин відвідали бійців батальйону оперативного призначення Національної гвардії України «Крук». Вони доставили воїнам гуманітарний вантаж майже на 20 тис. грн. Військові отримали термобілизну, куртки, теплі рукавці, зимові шапки, вовняні светри, наколінники, налокітники, бандани та устілки.

Депутат Надвірнянської міської ради від ВО «Свобода» Олег Туєшин повідомив, що вантаж допомогли зібрати жителі Надвірнянщини. Зокрема, громада с. Молодків зібрала теплі речі; отець-декан Надвірнянський УГКЦ Іван Качанюк зорганізував збір коштів у Фитькові – майже 11 тис. грн.; ще 9 тис. грн. пожертвували місцеві свободівці.

– У бійців батальйону «Крук» наразі проблеми, пов’язані з холодною порою року. Тому потрібно не забувати про потреби військових, які боронять нашу землю. Через труднощі із забезпеченням військових на російсько-українському кордоні ми маємо зараз купу проблем на Донбасі, – наголосив свободівець.

Голова Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» Михайло Іваночко зазначив: – Сьогодні армія відчуває всебічну підтримку народу – це найкраща запорука її відродження. До війни у нас була держава без армії. Тепер же все більше громадян України розуміють просту істину: якщо не хочеш утримувати свою армію, то будеш утримувати чужу.

Від імені всіх військових висловлюємо подяку жителям сіл Молодків і Фитьків, а також особисто отцю-декану Іванові Качанюку за допомогу і підтримку наших бійців. Хай Бог віддячить Вам сторицею! Разом – ми сила! Разом – ми обов’язково переможемо!

Інформація Надвірнянської райорганізації

ВО «Свобода».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!