Газета по-надвірнянськи
 

Пісня – наша сила і в бою допомагає

14 листопада 2014, 15:27 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 360 переглядів

Цього тижня у районному будинку культури відбувся концерт народного артиста України, композитора Остапа Гавриша і його дочки Маріанни. Над залом панував органічний і мелодійний спів, лунали інструментальні композиції. Сучасну важку ситуацію в країні відображають пісні, які пройняті болем втрат, такі як «Ой, синочки», присвячена світлій пам`яті лицарів Небесної Сотні.

Також композитор зазначив, що у попередні роки зневажали українську культуру і пісню. – Сусідня «братня» держава ніколи і не вважала, що є така держава як Україна. Вони прийшли вбивати і нищити нас фізично. Це є просто недопустимо, що вони розгорнули військові дії у третьому тисячолітті. У цьому контексті  і прозвучала пісня «Лист до брата на північ».

Концерт відбувся за сприяння голови РДА Михайла Іваночка і всі кошти з його проведення спрямують на потреби бійців АТО. Також очільник району подякував Остапу і Маріанні Гавришам за пропаганду української пісні у світі. Також композитор наголосив, що для них є великим щастям виступати для військово­службовців і жителів населених пунктів, де прагнуть їх чути.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!