- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Пісня – наша сила і в бою допомагає

Posted By Модератор On 14.11.2014 @ 15:27 In Новини | No Comments

Цього тижня у районному будинку культури відбувся концерт народного артиста України, композитора Остапа Гавриша і його дочки Маріанни. Над залом панував органічний і мелодійний спів, лунали інструментальні композиції. Сучасну важку ситуацію в країні відображають пісні, які пройняті болем втрат, такі як «Ой, синочки», присвячена світлій пам`яті лицарів Небесної Сотні.

Також композитор зазначив, що у попередні роки зневажали українську культуру і пісню. – Сусідня «братня» держава ніколи і не вважала, що є така держава як Україна. Вони прийшли вбивати і нищити нас фізично. Це є просто недопустимо, що вони розгорнули військові дії у третьому тисячолітті. У цьому контексті  і прозвучала пісня «Лист до брата на північ».

Концерт відбувся за сприяння голови РДА Михайла Іваночка і всі кошти з його проведення спрямують на потреби бійців АТО. Також очільник району подякував Остапу і Маріанні Гавришам за пропаганду української пісні у світі. Також композитор наголосив, що для них є великим щастям виступати для військово­службовців і жителів населених пунктів, де прагнуть їх чути.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»

 


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2014/11/pisnya-nasha-syla-i-v-boyu-dopomahaje/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.