- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Повертаймо історичну славу

Posted By Модератор On 14.11.2014 @ 15:24 In Новини | No Comments

Вулиця Петрушевича тісно поєднана з історією Надвірної. Саме нею людина прямує до двох храмів:  освітнього і духовного. Одним із завдань Надвірнянської міської ради, її очільника Зіновія Андрійовича, депутатського корпусу є повернення історичного вигляду центральній частині міста.

За Австрії ці шляхи були вкриті бруківкою і саме такого вигляду набула у ці дні вулиця Петрушевича. Як запевнив Зіновій Андрійович, оновлення триватиме і наступним таким проектом стане вул. Данила Галицького у мікрорайоні на вул. Ломоносова. Освятили і подякували за працю о. Ігор Шліхутка та директор Надвірнянського ліцею Антон Ревтюк.

Якщо заглянути в історію нашого міста, то в 1939-му ця вулиця носила назву Пекарська.   Відновлюючи історичну славу теперішньої вул. Петрушевича, разом із депутатським корпусом вирішили відновити її в первинному стані, мовив міський голова. – На 750 кв. м,  за кошти міського бюджету, встановили бруківку.  Щоправда, роботи ще не оплачено. У нас попереду дуже багато робіт саме такого плану і спільним завданням має стати надання естетичного вигляду місту.

Наш кор.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2014/11/povertajmo-istorychnu-slavu/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.