Газета по-надвірнянськи
 

Роман Романенко – бронзовий призер світу

14 листопада 2014, 15:13 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 256 переглядів

Нещодавно в Італії відбувся чемпіонат світу із кікбоксингу, в якому бронзовим призером у ваговій категорії до 69 кг став надвірнянець Роман Романенко. З цієї нагоди і привітали спортсмена на традиційній понеділковій нараді голови районної ради і РДА Василь Попович та Михайло Іваночко, вручивши спільну подяку і «Кобзар» Тараса Шевченка.

Директор СДЮСШ ОР профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття», тренер Романа Романенка Тарас Вінтоняк зазначив, що більш вдалому виступу кікбоксера завадила травма, отримана ще у першому поєдинку. В інших країнах спортсмени мають кращі умови для тренувань, та наші кікбоксери це компенсують неймовірною волею до перемоги і почуттям патріотизму. Також тренер сказав, що зараз із Україною – весь світ, багато людей цікавилося, яка зараз ситуація у нашій країні.

Бронзовий призер чемпіонату світу Роман Романенко вважає, що результат вдасться покращити. Також не забуваймо, що спортсмен передає свою майстерність дітям у ДЮСШ відділу освіти РДА і вже його вихованці добиваються перших успіхів. Також Роман має непогані шанси поїхати на Олімпійські ігри і уже там підтвердити славу СДЮСШ ОР профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття»

Наш кор.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!