- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Роман Романенко – бронзовий призер світу

Posted By Модератор On 14.11.2014 @ 15:13 In Новини | No Comments

Нещодавно в Італії відбувся чемпіонат світу із кікбоксингу, в якому бронзовим призером у ваговій категорії до 69 кг став надвірнянець Роман Романенко. З цієї нагоди і привітали спортсмена на традиційній понеділковій нараді голови районної ради і РДА Василь Попович та Михайло Іваночко, вручивши спільну подяку і «Кобзар» Тараса Шевченка.

Директор СДЮСШ ОР профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття», тренер Романа Романенка Тарас Вінтоняк зазначив, що більш вдалому виступу кікбоксера завадила травма, отримана ще у першому поєдинку. В інших країнах спортсмени мають кращі умови для тренувань, та наші кікбоксери це компенсують неймовірною волею до перемоги і почуттям патріотизму. Також тренер сказав, що зараз із Україною – весь світ, багато людей цікавилося, яка зараз ситуація у нашій країні.

Бронзовий призер чемпіонату світу Роман Романенко вважає, що результат вдасться покращити. Також не забуваймо, що спортсмен передає свою майстерність дітям у ДЮСШ відділу освіти РДА і вже його вихованці добиваються перших успіхів. Також Роман має непогані шанси поїхати на Олімпійські ігри і уже там підтвердити славу СДЮСШ ОР профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття»

Наш кор.

 


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2014/11/roman-romanenko-bronzovyj-pryzer-svitu/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.