- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Світ Києва – для«Агапе»

Posted By Модератор On 14.11.2014 @ 15:22 In Новини | No Comments

Наприкінці жовтня товариство молоді «Агапе – Божої Любові» Надвірної та району відвідали м. Київ. У поїздці взяли участь біля 30 учасників з Надвірної, Гаврилівки, Чорних Ослав та Максимця, які представляли школи, фізико-математичний ліцей, професійно-технічне училище та інші освітні заклади. Організував цікаву поїздку голова товариства «Агапе» о. Роман Григораш.

Екскурсія Києвом розпочалася Святою Літургією у Патріаршому соборі УГКЦ на лівобережжі, де агапівці сповідалися, причащалися та слухали духовну настанову священика. Також відвідали  Верховну Раду, Маріїнський палац, парк, стадіон ім. Лобановського і через міст закоханих попрямували до лялькового театру.

агаппе [1]

Також молодь побувала на Майдані Незалежності та вул. Інститутській, де відбувались буремні і найкривавіші події під час Революції Гідності і світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні пошанували молитвою. Агапівці також відвідали Михайлівський собор та Києво-Печерську Лавру, римо-католицький собор Святого Олександра і насолоджувалися краєвидом повноводного Дніпра.

Посприяли у поїздці для дітей із соціальних сімей народний депутат України Юрій Дерев`янко і голова Надвірнянського міського осередку «Просвіта» Михайло Ноняк.

Вл. інф.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2014/11/svit-kyjeva-dlyaahape/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2014/11/агаппе.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.