Газета по-надвірнянськи
 

Вельмишановна прикарпатська громадо!

7 листопада 2014, 14:14 | Рубрика: вибори-2014 Версія для друку Версія для друку 17,911 переглядів

Івано-Франківська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» щиро вдячна Вам за надану підтримку та висловлену високу довіру до націоналістів, як політичної сили, гідної представляти наші спільні інтереси у вищому законодавчому органі нашої держави.

На жаль, під час підрахунку голосів українці стали свідками нового витка війни зі «Свободою», що розпочалася іще під час правління режиму Януковича й, як виявилося, в різних її формах і варіаціях, і тихою сапою, і бульдозером ведеться до наших днів.

Прагнення не пустити «Свободу» в парламент, можливо, і не було б таким очевидним, якби у день виборів усі без винятку екзит-поли не показали упевнене проходження націоналістів до Верховної Ради. Так, Національний екзит-пол дав ВО «Свобода» 6,3% голосів. Екзит-пол «Україна. Парламентські вибори-2014», проведений Центром «Соцмоніторинг» та Українським інститутом соцдосліджень ім. Яременка, засвідчив рівень довіри до націоналістів на рівні 5,8%. За даними Міжнародного екзит-полу, оприлюдненого на прес-конференції в «УНІАН», ВО «Свобода» набирала понад 5,8%. За даними екзит-полу від Студії Савіка Шустера у ВО «Свобода» – також 5,8%. За даними Телевізійного екзит-полу «ICTV», проведеного «TNS», ВО «Свобода» набирала 6,03%.

Прикро, але змушені констатувати, що у чинних, надзвичайно відповідальних для Української державності реаліях, проходження націоналістів до парламенту виявилось невигідним ні новопосталим «владоможцям», переодягнутим «лисам» учорашнього режиму, які ще нещодавно безтурботно підтримували криваву диктатуру, ні кремлівському агресору, для якого саме перебування свободівців в українському парламенті – пряма загроза його неоімперським конвульсіям!

Шановні виборці! Кожен відданий Вами голос – це голос за якісні зміни, системні перетворення, яких сьогодні вимагає все українське суспільство. Це – голос за докорінне очищення влади і зміну політичної системи. Це – голос за збереження територіальної цілісності та відновлення національної гідності.

Уклінно вклоняючись кожному із Вас, ми пишаємося принциповістю Вашої позиції й обіцяємо із ще більшим завзяттям відстоювати законні інтереси та права кожного громадянина, з честю виправдати Ваші сподівання. Це наш обов’язок перед світлою пам’яттю безневинно убієнних лицарів Небесої Сотні, перед загиблими героями АТО, їхніми сім’ями та всіма, котрі сьогодні жертовно відстоюють майбутнє наших дітей!

Віримо, що спільно нам вдасться подолати всі перешкоди й збудувати по-справжньому національну, демократичну, соціальну, правову Українську Державу.

Тримаймо гордо підняті голови, адже боротьба триває!

«Так переможемо!». За нами правда, над нами Бог і в нас у душі – Україна!

Василь ПОПОВИЧ,

голова Івано-Франківської обласної організації ВО «Свобода».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!