Газета по-надвірнянськи
 

30-а сесія районної ради

12 грудня 2014, 14:45 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 733 переглядів

11 грудня під головуванням Василя Поповича відбулася 30-а сесія районної ради, якій передували День депутата, засідання постійних депутатських комісій і президії районної ради із детальним обговоренням й аналізом питань, винесених на сесію.

На сесії обговорено майже два десятки злободенних питань, пов`язаних із життєдіяльністю нашого району. Голова районної ради Василь Попович у своєму вступному слові, зокрема, відзначив:

– Наша 30-а сесія районної ради відбувається у період, коли ми з тривогою згадуємо минулорічні події, коли у ніч із 10 на 11 грудня 2013 року відбулася чергова спроба режиму Януковича розігнати мирні акції протесту у Києві. Торік 11 грудня ми на позачерговій сесії районної ради, яка відбувалася на майдані Шевченка у Надвірній, своїм рішенням запропонували відправити у відставку всю вертикаль тодішньої виконавчої влади, висловили їм недовіру, також прийняли рішення про продовження позачергової сесії у Києві, яку ми провели 12 грудня 2013 р. з участю 32-х депутатів районної ради.

Хочу підкреслити, що позиції Надвірнянської районної ради під час Євромайдану були на провідних ролях в Івано-Франківській області. Ми одні з перших проводили позачергові сесії, створювали виконавчі комітети, першими створили раду з питань оборони у Надвірнянському районі. Наші депутати активно брали участь у Революції Гідності і підтримували учасників Євромайдану.

На превеликий жаль, вимоги київського Євромайдану у наш час доводиться відстоювати щоденно. Кожного дня за цілісність і незалежність нашої держави ми продовжуємо платити дуже високу ціну.

Василь Попович запропонував хвилиною мовчання вшанувати пам`ять Героїв Небесної Сотні, учасників АТО і всіх тих, котрі загинули у боротьбі за незалежність України.

– Звертаю увагу, що, крім військових дій на сході України, продовжується дестабілізація суспільно-політичного життя в інших областях, зокрема, Вінниці, Запоріжжі, Одесі, Харкові. Це не просто так.

На жаль, доводиться констатувати, що окремі представники громадських організацій, які виступають від імені громади всього району, у т. ч. ті, котрі співпрацювали із попередніми режимами, пробують звинувачувати депутатів районної ради, працівників виконавчого апарату і голову районної ради у безпідставних «гріхах». Мусолять питання і про зарплату керівництва районної ради.

Я не вів облік своїх витрат, та ось порахував, що протягом серпня цього року витратив для придбання касок, бронежилетів і заправлення автомобілів для поїздок на Схід 8800 грн. Зар­плату за вересень у розмірі 7300 грн. я перерахував у благодійний фонд депутата обласної ради Юрія Романюка для придбання касок і бронежилетів. Коли їдеш на Схід, то, виявляється, щоб працювали генератори, які ми закупили всі спільно, потрібне мастило. Коли до пічок-«буржуйок» потрібні труби-«коліна», то йдеш і купляєш все це. Повірте, напевно вже більше як півроку, тієї зарплати, яку мені законно виплачує держава, не вистачає для тих потреб. Ті, хто їхав на Схід, добре знають, у скільки обходиться одна поїздка. Це великі кошти, але це треба робити і я продовжуватиму возити гуманітарну допомогу на Схід. Я звертатимуся і проситиму людей про допомогу, бо потрібні теплі речі,запчастини, і ми на засіданні президії районної ради прийняли рішення на сесії затвердити районну програму, в яку закладатимемо зекономлені кошти. Кошти спрямуємо на придбання генераторів, проводів-кабелів, теплих речей, рукавиць, шапок, валянок. Необхідно терміново реагувати на ці прохання, бо наші хлопці мерзнуть. Сподіваюсь, що депутати затвердять згадану цільову програму надання допомоги у матеріально-технічному забезпеченні  підшефної військової частини, яка бере участь в антитерористичній операції у східних областях.

Голова районної ради поінформував, що за домовленням із керівництвом Донецького облуправління лісового господарства та Слов`янського і Краснолиманського держлісгоспів за кошти нашого та інших районів Прикарпаття бійцям постачатимуть дрова і матеріал для бліндажів. Він подякував за допомогу громаді с. Камінного та депутатові районної ради Юрію Голінею за надані три бензопили, а також за самовіддану волонтерську діяльність депутатові районної ради Віталію Котлярову. Василь Попович повідомив, що цими днями готується третій виїзд з допомогою у зону АТО і про те, що дітей із Донецького краю запросять на Прикарпаття для новорічно-різдвяних святкувань. Треба розтоплювати той лід недовіри між нами і жителями Донбасу.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!