Газета по-надвірнянськи
 

Беріть приклад із нашого голови

19 грудня 2014, 13:33 | Рубрика: Вдячність Версія для друку Версія для друку 623 переглядів

На сторінках «Народної Волі» читала багато добрих слів про Надвірнянського міського голову Зіновія Андрійовича. Напередодні Нового року від себе і від жителів будинку № 1 на вул. Коперника у Надвірній висловлюю щиру подяку за його небайдуже ставлення до різних наболілих проблем жителів міста.

Справа у тому, що після трьох повеней біля нашого будинку вода зруйнувала пішохідну доріжку. Утворились ями, глибокі вибоїни. Дуже важко стало ходити нам, старшим людям дітям, а біля одного під`їзду утворилось, особливо після дощу ціле озеро. На наші просьби у вищих інстанціях відповідь звучала одна: «Немає грошей!». Дійшло до того, що вода із того озера біля крайнього під`їзду стікала під будинок у наші підвали і ми проживали багато років, як на кораблі.

І от ми після довгих поневірянь у різних інстанцях вирішили нарешті звернутись до нашого міського голови. Зіновій Андрійович одразу відреагував на наше наболіле питання. Він зміг знайти кошти і робочу силу. А знаєте, чому? А тому, що він працює добросовісно для свого міста, для його жителів, і тому заслужив шану і повагу надвірнянців. Радимо усім високопосадовцям брати приклад із Зіновія Андрійовича і не бути байдужими до людських бід.

Зараз біля нашого будинку прекрасна заасфальтована доріжка і зроблений відвід води. А особлива радість дітям, котрі прибігають покататись на цій доріжці. На усіх робочих об`єктах: чи то прорив і заміна водяних труб, чи ремонт доріг можна побачити Зіновія Андрійовича. Там, де працюють люди, наш голова тут як тут: щось підкаже, щось порадить, до чогось прислухається. Він не зупиняється на досягнутому, робить реальні кроки для покращення життя надвірнянців. Серед них: капремонт міських доріг, мощення тротуарів і площ Надвірної бруківкою, облаштування вуличного освітлення на околицях та у міській зоні відпочинку, підтримання споруд благоустрою (квітників, лавочок, сміттєвих баків, підвісного мосту через річку Бистрицю та ін.). А погляньте, яке чудо-диво зроблено із пнів зрізаних трухлявих старих дерев, які могли впасти на голови людей.

У цей передноворічний час від себе і від жителів будинку вітаю Вас, шановний Зіновію Мирославовичу, з Новим роком та Різдвом Христовим. Бажаю Вам міцного здоров`я і нових злетів!

Наталія ТОДОРІВ,

учитель-пенсіонер, м. Надвірна.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!