Газета по-надвірнянськи
 

Біометричні паспорти – з 1 січня 2015 року

12 грудня 2014, 13:41 | Рубрика: Закон Версія для друку Версія для друку 513 переглядів

Один вузол прийматиме документи на закордонний паспорт в управлінні ДМС в Івано-Франківській області, другий облаштовують у ДП «Документ» в Івано-Франківську на вул. Гнатюка, 29.

Прийом документів на виготовлення закордонного паспорта з 1 січня 2015 р. у Надвірнянському РВ УДМС не проводитимемо. Устаткування  для виготовлення біометричних паспортів у нашому підрозділі плануємо встановити у лютому-березні 2015 р.  До речі, закордонні паспорти взірця 2007-2014 рр. видавати перестануть. Тож із 1 січня прогнозують чималі черги.

В електронний носій на новому паспорті вноситимуть всю інформацію, яка є на друкованих сторінках, а також – відбитки пальців правої руки та оцифроване зображення обличчя. Терміни видачі паспортів: звичайний мають зробити за 20 днів, терміновий – не більше 7. Паспорт видаватимуть з 16 років, дійсний він буде протягом 10 років.

Замість проїзного документа дитини виготовлятимуть біометричні паспорти, які будуть дійсні 4 роки. У зв’язку з цим вклеювання фото дітей у закордонні паспорти батьків не передбачено. Про остаточну вартість біометричних паспортів поінформуємо додатково.

Біометричний паспорт не означає, що людина їздитиме в ЄС без візи. Адже безвізовий режим у нас поки що не запроваджений.

Михайло РУБІНСЬКИЙ,

начальник Надвірнянського

районного відділу ДМС.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!