Газета по-надвірнянськи
 

День депутата у районній раді

8 грудня 2014, 13:33 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 568 переглядів

4 грудня під керівництвом голови районної ради Василя Поповича відбулися День депутата, а також засідання постійних депутатських комісій районної ради з обговорення питань, які виносять на 30-ту сесію районної ради 11 грудня ц. р.

Голова районної ради проінформував про питання, які заплановано обговорити на сесії, а також про ситуацію з організації гуманітарної допомоги для військових у зоні бойових дій на сході України. Детальніше про цей момент – у фоторозповіді на стор. 1-2.

Директор філії «Надвірнянський РЕМ» ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Дмитро Буняк виступив із роз`ясненням ситуації, пов`язаної із відімкненням електропостачання. Він повідомив , що на вимогу ПАТ «Прикарпаттяобленерго» розроблені відповідні графіки цих відімкнень. Енергетики обіцяють їх тривалість до півтора-дві години, хоча сам процес і вказівка на відімкнення не залежать від енергетиків району й області.

Начальник управління фінансів РДА Михайло Обідняк виступив з інформаціями про затвердження звіту щодо виконання райбюджету за 9 місяців ц. р. та про внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2014 рік». Заступник голови РДА Тарас Олендій інформував з питання про виконання на території району законодавства, що регламентує заборону, спонсорство та стимулювання продажу тютюнових виробів.

На засіданнях постійних депутатських комісій обговорено порядок денний та листи і звернення організацій.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!