Газета по-надвірнянськи
 

Діє антикорупційний сектор

12 грудня 2014, 14:19 | Рубрика: Закон Версія для друку Версія для друку 437 переглядів

В Управлінні ДСНС України в Івано-Франківській області діє сектор безпеки та запобігання проявам корупції при цьому Управлінні.

Основні завдання сектору: участь у реалізації державної антикорупційної політики; здійснення контролю за дотриманням антикорупційного законодавства; участь в інформаційному і науково-дослідному забезпеченні здійснення заходів щодо запобігання та протидії корупції, а також міжнародному співробітництві у зазначеній сфері; організація спільно з правоохоронними органами заходів, спрямованих на захист та забезпечення безпеки працівників та осіб рядового і начальницького складу підрозділів ДСНС України; проведення організаційної та роз’яснювальної роботи щодо запобігання та протидії корупції.

Для отримання необхідної інформації та кваліфікованої допомоги звертайтесь за тел.: (0342) 78-42-94 (внутрішній 117), 097-79-33-951; електронна адреса roman_semjanchun@i.ua; поштова адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Дністровська, 30.

Про факти зловживань та корупційних проявів з боку працівників відомства Ви можете повідомляти за цілодобовим «телефоном довіри» УДСНС України в Івано-Франківській області (0342) 53-71- 41.

Конфіденційність гарантовано.

Іван Стефурак,

начальник ДПРЧ-11 м. Надвірна, підполковник служби ЦЗ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!