Газета по-надвірнянськи
 

Для перемоги над агресором

12 грудня 2014, 14:53 | Рубрика: Благодійність, Вторгнення Версія для друку Версія для друку 647 переглядів

Голова райорганізації ВО «Свобода» Михайло Іваночко з нагоди Дня Збройних сил України доставив допомогу для бійців 4-го батальйону оперативного призначення Національної гвардії України «Крук». Він вважає, що допомога воякам – це наш внесок у перемогу над агресором. Свободівські волонтери подарували воякам 30 комплектів утепленої військової форми, зимові рукавиці, шапки, шкарпетки та продукти харчування.

Надвірнянські націоналісти уже не вперше доставляють бійцям гуманітарну допомогу, яку закуповують за власний кошт та при сприянні підприємців і громади Надвірнянщини. У батальйоні «Крук» служать свободівці нашого району – депутат Надвірнянської міської ради Олег Туєшин, а також Андрій Лисканюк, Ярослав Сушириба, житель села Заріччя Андрій Гнип’юк, Андрій Семчук зі Стримби. Свободівці тримають зв’язок із бійцями, довідуються про їхні потреби та намагаються забезпечити хлопців усім необхідним у міру можливості.

Батальйону-Крук

– Допомога бійцям – це наша систематична робота, яка триває ще від початку бойових дій і завершиться лише після повної перемоги над російським загарбником. Нині всі наші сили спрямовані на підтримку армії, сприяння переможного завершення військових дій на східному фронті. Ми повинні відправити наших земляків на передову укомплектованими всім необхідними, адже там вони воюють за нас, за нашу країну, – відзначив Михайло Іваночко, повідомляє прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!