Газета по-надвірнянськи
 

Два правоохоронці у п`ятій ротації в зоні АТО

19 грудня 2014, 13:47 | Рубрика: Вторгнення Версія для друку Версія для друку 557 переглядів

Цього понеділка у Надвірній проводжали чергових працівників міліції у зону АТО. Начальник райвідділу УМВС підполковник Іван Кавінський та старший інспектор з ОГП старший лейтенант Михайло Голіней вирушили на схід України у складі 5-ї ротації правоохоронців Прикарпаття, аби змінити своїх колег, які там несуть службу.

Проводжали бійців із самого ранку у райвідділі міліції колеги, друзі, кохані, заступник голови районної ради Іван Степник, керівник апарату РДА Микола Кравчук, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович. Вони відзначили, що не вперше наші правоохоронці вирушають на схід виконувати свій священний обов`язок – боронити рідну державу від агресора. Адже правоохоронці завжди повинні бути першими й показувати приклад іншим. Присутні побажали їм наснаги, мудрості та мужності, аби з честю виконали поставлені завдання і щасливо повернулися додому. Прикметно, що цьогорічне професійне свято – День міліції двоє наших колег зустрічатимуть у зоні бойових дій.

IMG_6917

Благословив бійців на ратну справу отець-декан УПЦ КП, депутат районної ради Олег Траско. Під оплески, рукостискання колег і сльози на очах коханих міліціонери вирушили в далеку дорогу.

IMG_6926

Тетяна ІВАНЮК,

помічник начальника відділу по взаємодії

з громадськістю та ЗМІ райвідділу УМВС,

капітан міліції.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!