Газета по-надвірнянськи
 

Гуманітарний вантаж нашим бійцям

12 грудня 2014, 14:42 | Рубрика: Тема дня Версія для друку Версія для друку 564 переглядів

P1040867

БО «Надвірнянський фонд сприяння армії» із 29 листопада по 2 грудня ц. р. здійснив чергову поїздку в зону АТО з метою доставки гуманітарного вантажу. Представники Фонду відвідали бійців, наших земляків, із 24-ої, 44-ої, 128-ої бригад ЗСУ. Передано електрогенератори, пічки-«буржуйки», теплий одяг, зимове взуття, продукти, засоби гігієни та обігріву, медпрепарати, посилки з дому.

Ці речі зібрали громади Саджавки, Добротова, Молодкова, Пасічної, Середнього Майдану,  Биткова, Делятина, Надвірної та ряд благодійників, творчих колективів Надвірнянського району, Білоруської греко-католицької громади міста Антверпен, працівники НГВУ «Надвірнанафтогаз», за що їм висловлюємо від вояків велику подяку.

Керівництво Фонду дякує за допомогу головам райдержадміністрації та районної ради Михайлові Іваночку і Василю Поповичу, керівникові апарату РДА Миколі Кравчуку.

Поїздка відбулась завдяки благодійникам, котрі надали кошти для закупівлі пального, а саме Андрію Троценку, Зіновію Андрійовичу, Іванові Страхову, Михайлові Іванюку та пані Зіновії Дробасі.

Їздили двома вантажними автобусами у складних дорожних умовах (при температурі до -170С та снігопаді), завдяки ентузіазму власників транспорту та водіїв Василя Павлика, Василя Сенатовича, Ярослава Щербана, за що їм окрема особлива подяка.

Під час спілкування з бійцями та за особистими враженнями робимо висновки про потреби військ у наступному: теплі речі (шапки, рукавиці, шкарпетки, штани, куртки, зимове взуття); засоби обігріву (пічки, електрогенератори, обігрівачі, теплові пакети, теплоізоляційні матеріали, матраци, карімати); висококалорійні та вітамінні продукти харчування; нижня білизна; одноразовий посуд; протипростудні медичні засоби; батарейки та акумулятори.

Фонд потребує для поїздок коштів на пальне.

Просимо звертатись до керівництва Фонду за тел.: 050-707-45-46 або 096-433-18-34.

Слава Україні!

Віталій КОТЛЯРОВ,

голова правління  БО «Надвірнянський фонд сприяння армії»,

депутат районної ради від ВО «Свобода».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!