Газета по-надвірнянськи
 

І в окопах, і в частинах вони Україну боронять

12 грудня 2014, 14:57 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 720 переглядів

Цього року своє професійне свято військовики зустрічають у нелегких і непростих умовах: відновлення ЗСУ триває напрочуд швидкими й ефективними темпами, та водночас свою міць і бойове вміння необхідно доводити на передніх краях боротьби із московськими окупантами. Та ми можемо бути впевненими, славні і незламні українські патріоти показали великій окупаційно-агресивній державі, що війну не можна виграти новітнім озброєнням, а набагато більше значать патріотизм і сміливість та відвага покласти своє життя на вівтар новітньої Української держави.

Минулого тижня представники районної влади привітали військовослужбовців Делятинської військової частини, як боєздатний підрозділ ЗСУ. Командир Юрій Грицик зазначив, що сьогодні українське військо має найвищий рейтинг довіри у співвітчизників. Людина у військовій формі уособлює вірність присязі, є прикладом мужнього служіння Українській державі та патріотизму. Зараз настав переломний час для держави. Українці, об’єднавшись у велику родину, боряться із сепаратистською заразою на Сході. Провідна роль належить ЗСУ і ми пишаємося нашими бійцями, які зараз виконують поставлені бойові завдання в зоні АТО, – зазначив Юрій Грицик. Ми, як і всі, керуємося гаслом: все для фронту – все для перемоги.  Також командир висловив щиру вдячність багатьом надвірнянцям за суттєву матеріальну допомогу.

IMG_2152

Начальник організаційного відділу райради, депутат районної ради Іван Забронський та заступник керівника апарату РДА Іван Бурій наголосили на великій значимості спільних дій волонтерів і представників влади щодо швидкого та якісного відновлення боєздатності українського війська. Спільно повстали проти московсько-кремлівського окупанта, якого і поборемо. Представники влади вручили спільні грамоти районної ради і РДА. Також привітали військовиків місцевий парох о. Михайло та заступник Делятинського селищного голови Петро Якімець.

Іван Бурій привітав із Днем Збройних сил України і колектив Надвірнянсько-Богородчанського об’єднаного райвійськкомату. Т. в. о військового комісара Юрій Винник поінформував, як виконані завдання трьох хвиль мобілізації. Надвірнянщина відправила 196 військовослужбовців, котрі зараз боронять Українську державу. Працюватимемо над наповненням весняного призову і дбаємо про сім`ї вояків, які призвані ще навесні 2013-го року. Працівників райвійськкомату також відзначили спільними грамотами районної ради і РДА.

IMG_2160

Кровопролитна війна на сході України триває. Молоді воїни віддають свої життя заради того, щоб Україна стала по-справжньому вільною і незалежною. Настала пора позбутися нав’язаних і закоренілих стереотипів, що Росія для нас є старшим братом. Не потрібно нам таких родичів, особливо їх шовіністично-високодержавницька і ворожо-загарбницька верхівка, най котяться подалі у небуття. А ми в рідному домі зможемо побудувати свою державу, сильну, вільну та європейську. Ми вічно пам’ятатимемо героїв новітньої доби в історії України.

Наш кор. 

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!