Газета по-надвірнянськи
 

Надвірна матиме свій гімн

19 грудня 2014, 13:38 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 653 переглядів

На засіданні сорок п`ятої сесії Надвірнянської міської ради розглянули багато питань. Музичний твір «Пісня про Надвірну» (слова народні) як майбутній гімн міста депутатському корпусу представили зі своїми творчими колективами заслужений працівник культури України Любов Орел та заслужений артист України Сергій Орел.

Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович прозвітував про результати ІV обласного конкурсу проектів та програм розвит­ку місцевого самоврядування і про реалізацію виграних проектів у наступному, 2015 році. Оприлюднено звернення про розробку Програми підтримки учасників АТО на 2015 р. у м. Надвірна.

Секретар міської ради Тарас Пекарський виступив з інформацією про виконання депутатських запитів і звернень. Прозвучали депутатські запити і звернення.

Заслухано інформаційну довідку про виконання плану соціально-економічного розвитку за 9 цьогорічних місяців і внесення до нього змін у 2014 р.

Депутати розглянули питання: про коригування тарифів на теплопостачання для бюджетних та інших споживачів ТзОВ «Альтернатива Інвест» у зв`язку із подорожчанням газу.

Про виконання дохідної і видаткової частини бюджету за 9 місяців 2014-го депутатам доповідала заступник начальника управління бухгалтерського обліку і звітності міської ради Ганна Філюк. Під орудою Ганни Філюк міські обранці обговорили та прий­няли рішення з багатьох інших фінансових питань, що стосуються, зокрема, спрямування субвенції, внесення змін у кошторисні призначення видаткової частини міського бюджету, скерування коштів із спецфонду тощо.

Заступник міського голови Василь Василенко координував розгляд і прийняття позитивних рішень із питання про передачу КП «Надвірнакомунсервіс» у господарське відання трьох транспортних засобів, а КП «Надвірнаводоканал» – вантажного автомобіля.

За участі завідувача юридично-організаційного відділу міської ради Ярослава Дем`янчука депутати затвердили статутний фонд КП «Надвірнянський житловик» у розмірі 888957,30 грн. і статут підприємства у новій редакції; надали згоду відділу освіти РДА на продов­ження дії договору оренди приміщення у Надвірнянській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 із Надвірнянською ДЮСШ Івано-Франківської крайової організації ФСТ «Україна» на пільгових умовах.

На сесії розглянули також земельні питання.

Інформація

Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!