Газета по-надвірнянськи
 

Нова покрівля – не на одне десятиліття

8 грудня 2014, 13:25 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 604 переглядів

Незважаючи на складне воєнне, політичне, економічне сьогодення у державі, у м. Надвірна помітні риси оновлення. Серед них, зокрема, перекриття даху будинку № 8 на вул. Княгині Ольги. Про ці ремонтні роботи і термін їх завершення інформує Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович:

– Торік до мене як до міського голови звернулися мешканці цього будинку із клопотанням про капітальний ремонт покрівлі даху. Цей будинок ввели в експлуатацію ще у 1994 р. Черепиця, яка виготовлена ще за часів СРСР, вичерпала свій фізичний ресурс. Тому останні 5 років дах протікає. Під час дощів і природних катаклізмів піддаються руйнації верхні поверхи будинку.

На сесії міської ради ми включили дах цього будинку у перелік об`єктів плану соціально-економічного розвитку міста, які потребують капітального ремонту. Згідно із рішенням сесії виготовили проектно-кошторисну документацію, зробили відповідну і декларацію. Завдяки цій рутинній роботі у листопаді ц. р. перекрили дві третини 30-квартирного будинку, охопивши 2 під`їзди (20 квартир). Тепер вишукуємо кошти у плані соціально-економічного розвитку міста і плануємо до кінця року накрити решту будинку. Думаю, що таким чином знімемо одну із найболючіших проблем цього будинку.

DSCN3795

Вартість нової покрівлі – майже 140 тис. грн. Вона якісна і служитиме не один десяток років. Звертаю увагу, що оновлюємо дах не за кошти жильців будинку. Усі роботи профінансуємо із бюджету нашого міста, а обслуговування, експлуатація цієї покрівлі здійснюватиме балансоутримувач – КП «Надвірнянський житловик». Жодної копійки ні у вигляді послуг чи умов за угодою між КП «Надвірнянський житловик» як надавачем послуг не передбачено від мешканців будинку.

На території міста є ще більше 10 будинків із застарілою покрівлею. Щороку передбачатимемо їх заміну на 1-2-х будинках. Акцент робимо на якості, щоб люди відчули саме якісні зміни. Нові покрівлі – надійні і мають належний естетичний вигляд.

Орися СПІВАК «Народна Воля»

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!