Газета по-надвірнянськи
 

Обленерго розробило та опублікувало нові Графіки аварійних вимкнень

12 грудня 2014, 14:31 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 705 переглядів

ПАТ «Прикарпаттяобленерго» розробило і затвердило нові Графіки аварійних вимкнень для Івано-Франківської області. Відтепер на корпоративному сайті компанії можна побачити, коли і кого можуть вимикати при застосуванні ГАВ.

Подивитися Графіки аварійних вимкнень у Івано-Франківській області можна за посиланням http://live.oe.if.ua/consumer/home/AlarmTurnOff, вибрати «Графік обмеження електропостачання відповідно до графіків аварійних вимкнень».

Нові графіки розроблені для кожного району електричних мереж. Вони включають перелік приєднань та населених пунктів, що можуть бути відключені під час застосування ГАВ, також тут вказано орієнтовний час та тривалість вимкнень.

В енергокомпанії зазначають, що у нові Графіки включена максимальна кількість споживачів, тобто вимикати одних і тих самих споживачів постійно, так як це було зі старими Графіками, не будуть.

«Ми все ще не можемо назвати точний час вимкнень, оскільки вказівку про вимкнення ми отримуємо від диспетчера ДП «НЕК «Укренерго» – зазначає технічний директор ПАТ «Прикарпаттяобленерго, – але тепер ми можемо вказати орієнтовний період, у який відбуватимуться вимкнення у тому чи іншому населеному пункті. Нові Графіки вимкнень погоджені з Івано-Франківською ОДА та регіональним представництвом Держенергонагляду».

Нагадаємо: перевірити чи підпадаєте ви під Графіки аварійних вимкнень можна також на сайті обленерго.

Довідка:

Графіки аварійних вимкнень в Івано-Франківській області та в Україні у зв’язку з виникненням дефіциту потужності в енергосистемі України, спочатку – через аварійну зупинку енергоблоку  на ЗАЕС, пізніше – через брак палива та аварійні вимкнення блоків більш ніж на 20 ТЕС.

Рішення про запровадження Графіків аварійних вимкнень приймає диспетчер ДП «НЕК «Укренерго» у Києві, він дає вказівку диспетчеру ПАТ «Прикарпаттяобл­енерго», який зобов’язаний її виконати протягом 15 хвилин.

ПАТ «Прикарпаття­обленерго».

 

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!