Газета по-надвірнянськи
 

Піклування про учасників АТО

12 грудня 2014, 14:00 | Рубрика: Вторгнення, Соціальне Версія для друку Версія для друку 499 переглядів

В Івано-Франківську відбулося чергове засідання Івано-Франківського обласного координаційного комітету допомоги учасникам АТО, які постраждали під час бойових дій, та їхнім сім’ям.

Співголова комітету Сергій Адамович, заступник голови ОДА повідомив, що представникам Прикарпаття так і не вдалося зламати бюрократичну машину Міністерства оборони України. Тому кошти, виділені урядом, не вдасться направити на купівлю житла родині загиблого героя майора Барана. Житло придбають за кошти місцевих бюджетів.

Таким чином вивільнилося 542 тис. грн., які область отримала від Кабміну. У порядку черги МВС, за ці кошти планують придбати орієнтовно 3 однокімнатні квартири для родин наших загиблих героїв в Івано-Франківську, Тлумачі та Долині.

Присутні на засіданні представники діаспори повідомили, що українській громаді Естонії вже вдалося зібрати 3 вантажівки гуманітарної допомоги, яку направлять до України, як тільки вдасться залагодити усі бюрократичні проблеми з оформлення цього вантажу як гуманітарної допомоги.

Як повідомив т. в. о. заступника голови Івано-Франківської ОДА з гуманітарних питань Ігор Пасічняк, наразі юристи розробили довідку-алгоритм, яка полегшить нашим бійцям процедуру проходження МСЕК. У ній розписано які документи слід зібрати пораненому бійцю і як це краще зробити.

Із проханням ширше висвітлювати життя та проблеми наших бійців і життя родин загиблих героїв звернувся до ЗМІ усіх форм власності заступник голови обласної ради Остап Дзеса. Люди повинні знати, як живуть наші поранені бійці та які у них проблеми. Подвиги цих людей потрібно героїзувати й виховувати на них майбутні покоління.

Окрім реабілітаційного центру в Черче, де б поранені бійці могли проходити лікування опорно-рухового апарату, комітет спробує посприяти відкриттю центра психологічної реабілітації у Вигоді. Там наші воїни, які повернулись із зони АТО, могли б проходити психологічну реабілітацію.

Загалом, за станом на 4 грудня поранення різного ступеня складності отримали вже 172 прикарпатці.

Нагадаємо, що усі небайдужі краяни можуть перерахувати кошти на допомогу пораненим під час бойових дій в АТО: БО «Благодійний фонд «Вітчизна», код ЄДРПОУ 39188042, р/р 26002455003179 та 26009455003150 в АТ «ОТП Банк», МФО 300528. Призначення платежу – благодійний внесок без оподаткування. Крім того, працює «гаряча лінія» Поранені-SOS тел. 098-098-17-17.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!