Газета по-надвірнянськи
 

Понад 10 тонн гуманітарної допомоги активісти відправили в зону АТО

12 грудня 2014, 14:14 | Рубрика: Благодійність, Вторгнення Версія для друку Версія для друку 498 переглядів

Гуманітарну допомогу для бійців у зоні АТО зібрали активісти партії «ВОЛЯ» і благодійного фонду «Побратими.UA». Лише за кілька днів за допомогою людей активісти зібрали теплі речі, продукти, медикаменти та пічки-«буржуйки».

Речей настільки багато, що не вистачає місця у вантажівці, тому шукатимуть додатковий транспорт. Активістка «ВОЛІ» Тетяна Пришляк координувала збір допомоги у Надвірнянщині. Каже, що люди охоче долучаються до акції. Цей захід неодноразовий, адже надалі вони збиратимуть продукти для приготування різдвяної куті, щоб також відправити їх тим, котрі воюють за нас на сході України.

– Хочемо наступного разу збирати усі складники для куті – мед, мак, горіхи. Передаватимемо вже різдвяні пакуночки», – відзначила Тетяна Пришляк. Водій та співвласник автомашини-фури Йосип Сарахман пояснив, що вирішив придбати власний автомобіль для поїздок у зону бойових дій, бо сьогодні складно орендувати автомобіль для таких поїздок.

IMG_9998

– Раніше проблема існувала в тому, що для поїздок на Схід доводилося орендувати автомашину, за що платили немалі гроші. До того ж важко знай­ти людину, яка б здала транспортний засіб для поїздок у зону бойових дій. Тому ми з Іваном вирішили купити цю фуру на двох», – розповів Йосип Сарахман.

Партієць «ВОЛІ», депутат Івано-Франківської обласної ради Володимир Грабовецький також передав допомогу від активістів Долинського району. «Підтримка і допомога Збройним силам України і добровольчим батальйонам – це наш обов’язок. Ми продовжуємо збирати допомогу українським бійцям і закликаємо долучатися усіх небайдужих прикарпатців», – розповів Володимир Грабовецький. Допомогу доставлять бійцям добровольчих батальйонів і Національної гвардії, які перебувають у містах Дебальцево, Щастя та Кримське.

Юрій Паливода.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!