Газета по-надвірнянськи
 

Пожежна безпека під час свят

12 грудня 2014, 13:37 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 533 переглядів

Щоб новорічно-різдвяні свята приносили тільки задоволення, необхідно пам’ятати і дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки: ялинку треба встановлювати на стійку основу подалі від опалювальних приладів; на ялинці не можна встановлювати свічки й бенгальські вогні, особливо у поєднанні з «ватяним» снігом і паперовими іграшками; якщо ялинкове освітлення іскрить, блимають лампочки, нагріваються проводи, його необхідно вимкнути і замінити; при виборі штучної ялинки безпечніше віддати перевагу моделям, що просочені протипожежним розчином (цю інформацію вказують на упаковці); місце встановлення ялинки необхідно забезпечити засобами пожежогасіння.

Пам’ятайте! Прикраси для ялинки та святкові костюми з вати, паперу, синтетики, еластику та інших легкозаймистих матеріалів дуже небезпечні. Найнебезпечніше те, що пожежа може спалахнути миттєво, що стане причиною паніки, опіків та інших травм людей.

Людська необережність у поводженні з вогнем, порушення правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності в побуті – це один крок до біди.

Андрій Мочерняк,

начальник райвідділу УДСНС в області.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!