8 грудня 2014, 12:30 | Рубрика: Освіта Версія для друку
458 переглядів
На базі райцентру практичної психології та соціальної роботи створений кризовий центр із надання психологічної допомоги учасникам подій на столичному Майдані та дій у зоні АТО, а також членам їх родин.
Психологи та соціальні педагоги опікуються дітьми, котрі переїхали із Криму та зони АТО. Ми опрацювали методичні рекомендації із соціально-педагогічної та психологічної роботи з дітьми у конфліктний та постконфліктний період з метою супроводу діяльності всіх учасників навчально-виховного процесу. Різні форми роботи з батьками, педагогами, а особливо, дітьми сприятимуть зниженню тривожності.
Діти – найвразливіша категорія. У часи соціальних потрясінь особливо потерпають підлітки, в яких вікова криза співпала із занепадом у державі. Як вберегти підлітків від постійних стресів, від негативних думок, проблем, а також навчити самого підлітка знаходити вихід зі складної ситуації – все це стало предметом обговорення практичних психологів на семінарі у Пасічнянській ЗОШ І-ІІІ ст. Практичний психолог Ірина Гринішак підготувала і провела разом із дев’ятикласниками годину спілкування з елементами тренінгу.
Директор Пасічнянської ЗОШ І-ІІІ ст. Оксана Хімич після презентації школи особливу увагу звернула на роль психолога у подоланні негативних впливів у розвитку особистості школяра у цей непростий для нашої країни час. У семінарі взяли участь заступники директора школи Роман Садрук, Василь Гусар і методист центру Наталія Холодецька. Креативний підхід, тепла атмосфера сприяли результативності семінару.
Галина УМАЙЛО,
керівник районного методоб`єднання
практичних психологів.