Газета по-надвірнянськи
 

П`ять переможних проектів і дипломів Надвірнянської міської ради

8 грудня 2014, 13:38 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 561 переглядів

Надвірнянська міська рада визнана переможцем п`яти проектів п`ятого обласного конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування. Про це йдеться у розпорядженні Івано-Франківської обласної ради від 20 листопада ц. р. № 756-р «Про підсумки обласних конкурсів розвитку місцевого самоврядування». Міському голові Зіновію Андрійовичу урочисто на засіданні в Івано-Франківську 2 грудня вручено п`ять «переможних» дипломів.

Переможцями визнані проекти, на кожний з яких з обласного бюджету передбачено виділити для їх упровадження по 75 тис. грн. Це, зокрема, «Оновлена зона відпочинку ім. Н. Яремчука в м. Надвірній – місця щасливих людей» (комплексний благоустрій цієї зони, завершення відновлення сцени і пішохідного мосту, освітлення від першого озера до трампліну), «Турбота про надбання предків – запорука розвитку української нації» (капремонт і заміна вікон у приміщенні міської ради на автентичні, які були під час будівництва, для відновлення історичної цінності цієї будівлі), «Червоний, жовтий, зелений – кольори дорожньої безпеки» (встановлення світлофорів на вулицях Чорновола і Мазепи у центральній частині міста), «М`яч у кошик!» (реконструкція баскетбольного майданчика біля стадіону «Нафтовик»), «Від дитячого майданчика до спортивного містечка» (будівництво функціонального багатоігрового майданчика для міні-футболу, вуличного баскетболу, волейболу і тенісу.

Такий конкурс проводили і підбили його підсумки відповідно до Положення про обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, затвердженого рішенням обласної ради від 16.09.2011 р. № 40-9/2011, Положень про обласні конкурси «Громада кращого дозвілля», «Краща спортивна громада», «Краща етнокультурна громада», затверджені рішенням обласної ради від 30.12.2011 р. № 385-12/2011, та враховуючи рекомендації ради, дирекції та експертної комісії конкурсу.

Характерно, що Надвірнянська міська рада здобула перемогу з п`яти проектів, представивши на конкурс дев`ятнадцять, а всього проектів-переможців згаданого конкурсу – 96 із 16-ти районів нашої області.

Згідно з цим розпорядженням обласної ради відбулося урочисте вручення дипломів переможцям п`ятого обласного конкурсу, а районним радам і головам місцевих рад – переможцям згаданого конкурсу рекомендовано при формуванні проектів відповідних бюджетів на 2015 рік передбачити кошти для співфінансування проектів, які є переможцями зазначеного Конкурсу.

Вл. інф.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!